54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА АВТОДОРОЗІ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Н-11 ТРИВАЮТЬ РОБОТИ

01.07.2020

За повідомленням прес-служби САД у Миколаївській області оновлення державної дороги Н-11 в рамках проєкту «Велике будівництво» у Миколаївській області триває.

На завершальному етапі поточний середній ремонт на ділянці автомобільної дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) км286+000-км293+000 (в районі с. Виноградівка) у Баштанському районі. Виконує ремонтні роботи підрядне підприємство ПрАТ «Броварське ШБУ №50».

У рамках поточного середнього ремонту на даній ділянці автодороги Н-11 було проведено комплекс робіт:
регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг;
укріплення узбіччя;
влаштування дорожнього одягу по основному проїзду та на перехрестях і примиканнях з двох шарів асфальтобетону (вирівнюючий та верхній шари із ЩМА-20);
влаштування дорожньої розмітки.

Наразі ведуться роботи з влаштування дорожніх знаків.

Контроль якості проведення ремонтних робіт здійснюється на всіх етапах поточного середнього ремонту спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та ДП «Дорожній контроль якості».

‼️Шановні водії!
Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) , рух автомобілів ускладнено. Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними!
Прес-служба САД у Миколаївській області

 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку