54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ПІДСУМКИ ДНЯ

23.06.2020

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов тримають руку на пульсі ходу ремонтних робіт об’єктів комунальної власності, що в першу чергу є соціально-важливими для громади Миколаївської області.

Сьогодні був здійснений робочий візит, метою якого є постійний контроль за роботою підрядних організацій. На сесії обласної ради були виділені кошти на завершення ремонтних робіт об’єктів, що перетворились в скандальні довгобуди.

Першочергово Вікторія Москаленко та Тахір Садрідінов за участі депутата Миколаївської обласної ради Рустама Садрідінова здійснили поїздку до Миколаївського обласного фахового базового медичного коледжу й зустрілись з представниками підрядної організації, яка здійснює роботи з утеплення фасаду будівлі. Вікторія Москаленко відмітила, що значна частина бюджетних коштів витрачається саме на енергоносії, а тому утеплення будівлі дозволить суттєво зекономити на витратах з опалення. Обласному керівництву було повідомлено, що до вересня місяця усі роботи будуть завершені.

https://www.facebook.com/mykoblrada/videos/736821223811991/

Також Вікторія Москаленко й Тахір Садрідінов вкотре перевірили хід ремонтних робіт радіологічного відділення КНП «Центр лікування онкологічних хвороб». Під час 37-ї сесії Миколаївської обласної ради було виділено кошти в сумі 29,4 млн грн. на завершення ремонтних робіт. «Сьогодні ми задоволені темпами і обсягом робіт, що були виконані за останні півтора місяці. Усі домовленості сьогодні виконуються, ми провели сесію обласної ради й виділили кошти на завершення ремонтних робіт, а тепер здійснюємо щотижневий контроль. Головне, щоб хворих було менше!»,- Тахір Садрідінов.

https://www.facebook.com/mykoblrada/videos/721563125342978/

Вікторія Москаленкота Тахір Садрідінов  в рамках робочого візиту вкотре перевірили хід виконання ремонтних робіт онкогематологічного відділення та ремонту даху Миколаївської обласної клінічної лікарні, яку виконує підрядна організація "Антарес - Буд"

В робочій зустрічі взяли участь заступник головного лікаря Миколаївської обласної клінічної лікарні Дмитро Бачинський, начальник УКБ Миколаївської ОДА Ілля Лукін, депутати обласної ради Анна Воронок і Рустам Садрідінов.

 

Представник фірми-підрядника обумовила дедлайни завершення робіт: 10 жовтня для онкогематологічного відділення та до кінця липня дах будівлі.

 

Нагадаємо, під час 37-ї сесії обласної ради депутати підтримали рішення про виділення 7 млн грн на завершення ремонтних робіт онкогематологічного відділення Миколаївської обласної клінічної лікарні.

 

«Ми проінспектували 2 важливих ремонти в Миколаївській обласній клінічній лікарні – ремонт онкогематологічного відділення й ремонт даху будівлі. Зазначу, що ремонт відділенні онкогематології депутатський корпус взяв під особистий контроль. Сьогодні усі процеси скореговані так, щоб ці роботи були закінчені в обумовлений термін.»,- Вікторія Москаленко

 

https://www.facebook.com/mykoblrada/videos/271134314215424/

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку