54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДМІТИЛА УНІКАЛЬНІСТЬ ТУРИСТИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС УРОЧИСТОГО ЗІБРАННЯ РАДИ ПІД ЧАС ТУРИЗМУ ПРИ МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОДА

19.06.2020

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДМІТИЛА УНІКАЛЬНІСТЬ ТУРИСТИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС УРОЧИСТОГО ЗІБРАННЯ РАДИ ПІД ЧАС ТУРИЗМУ ПРИ МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОДА

« Коли розпочалась пандемія коронавірусу у кожного з нас зникла можливість їхати закордон, проте з’явилась можливість побачити навкруги й порадіти гарним природно-заповідним місцям, які нас оточують. Сьогодні ми розуміємо унікальність таких місць як Кінбурн, Миколаївської обсерваторії — однієї з найстаріших обсерваторій Східної Європи, Мигії з її знаменитими порогами – таких місць більше ніде нема! Але так трапилось, що туристична галузь фінансувалась недостатньо. На туризм ми намагались звернути увагу в останній момент, це необхідно визнати. Тому що є витрати на освіту, медицину, дороги. В той же час мені приємно відмітити, що і в депутатському корпусі і серед влади районів завжди були чудові ідеї, які ми намагались реалізовувати. Це були реалізовані проекти, які фінансувались з обласного бюджету. Ми відкрили «Протичанську скелю» - туристичний комплекс в Мигії за ініціативи депутата Михайла Талпи, ми відкрили фотозону біля родонового озера, - все це було розпочато згідно з нашою стратегією, яка була затверджена рішенням сесії Миколаївської обласної ради. Це були проекти на умовах фінансування з районами та спонсорською допомогою приватних підприємців.

Хочу відмітити останній проект, який запропонували втілити в життя активісти – створення зони відпочинку на території Трикратського лісу. Цей проект погоджений з екологами адже ні в якому разі не має бути порушена флора і фауна, проте є сучасні вимоги до зон відпочинку.

Є багато планів, я сподіваюсь ми матимемо змогу за рахунок коштів з екологічного податку реалізувати цей проект в Трикратському лісі.

Сподіваюсь, що гідні ідеї стосовно розвитку туризму будуть втілені в життя!»,- зазначила голова обласної ради.

Травень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку