54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

" Ми стоїмо на позиції підтримки та розвитку цього колективу",- депутати обласної ради продовжують пошук шляхів збереження Народного жіночого академічного хору ім.С.Г.Фоміних.

19.04.2018

19-го квітня відбулось засідання робочої групи з числа депутатів. Своє бачення висловили голова постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Федір Барна та голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Григорій Ташлик. Вони переконані, що створення іще однієї комунальної установи сьогодні недоцільне. Натомість, запропоновано зосередитись на пошуку та виділенні фінансового ресурсу для підтримки колективу, сприяння його розвиткові. Майже цієї ж думки притримується і начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Михайло Димитров.

         " Аналогічний поетапний план дій я пропонував з самого початку. У цього колективу є база – Миколаївський коледж культури і  мистецтв. Треба добавити аудиторії – ми готові і на цей крок. А кошти виділити на гастролі, виїздні концерти по Україні. Адже, вся країна має почути цей хор. І згодом, подолавши три етапи перейти вже на самостійне існування,- підкреслив Михайло Димитров.

         Як варіант запропоновано приєднати Народний академічний жіночий хор до Миколаївської обласної філармонії.

         " Прописати окремий порядок знаходження колективу з ініціативами художнього керівника щодо здійснення концертної діяльності. А фінансову сторону покласти на філармонію. Водночас, вона не зможе розпорядитися фінансами, окрім як на ваш колектив",- запропонував депутат обласної ради Ілля Рєзніков.

         " У мене є пропозиція. Депутатами напрацьовано два варіанти розвитку Народного жіночого академічного хору ім.Світлани Фоміних. Сьогоднішня пропозиція дійсно слушна. Підрахувати необхідну кількість артистів та персоналу з подальшим пошуком фінансового ресурсу. Крок другий – обговорення перспективи створення окремої комунальної установи. Ми підтримуємо розвиток цього унікального колективу",- підсумував заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.  

Оголошення Читати всі
2019-05-23
КОНКУРС З ВІДБОРУ МІКРОПРОЕКТІВ

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку у 2019 році.

Прийом пропозицій триватиме з 2травня   2019 року до 31 травня 2019 року.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
26 позачергової сесії
підписатись на розсилку