54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

" Ми стоїмо на позиції підтримки та розвитку цього колективу",- депутати обласної ради продовжують пошук шляхів збереження Народного жіночого академічного хору ім.С.Г.Фоміних.

19.04.2018

19-го квітня відбулось засідання робочої групи з числа депутатів. Своє бачення висловили голова постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Федір Барна та голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Григорій Ташлик. Вони переконані, що створення іще однієї комунальної установи сьогодні недоцільне. Натомість, запропоновано зосередитись на пошуку та виділенні фінансового ресурсу для підтримки колективу, сприяння його розвиткові. Майже цієї ж думки притримується і начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Михайло Димитров.

         " Аналогічний поетапний план дій я пропонував з самого початку. У цього колективу є база – Миколаївський коледж культури і  мистецтв. Треба добавити аудиторії – ми готові і на цей крок. А кошти виділити на гастролі, виїздні концерти по Україні. Адже, вся країна має почути цей хор. І згодом, подолавши три етапи перейти вже на самостійне існування,- підкреслив Михайло Димитров.

         Як варіант запропоновано приєднати Народний академічний жіночий хор до Миколаївської обласної філармонії.

         " Прописати окремий порядок знаходження колективу з ініціативами художнього керівника щодо здійснення концертної діяльності. А фінансову сторону покласти на філармонію. Водночас, вона не зможе розпорядитися фінансами, окрім як на ваш колектив",- запропонував депутат обласної ради Ілля Рєзніков.

         " У мене є пропозиція. Депутатами напрацьовано два варіанти розвитку Народного жіночого академічного хору ім.Світлани Фоміних. Сьогоднішня пропозиція дійсно слушна. Підрахувати необхідну кількість артистів та персоналу з подальшим пошуком фінансового ресурсу. Крок другий – обговорення перспективи створення окремої комунальної установи. Ми підтримуємо розвиток цього унікального колективу",- підсумував заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.  

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку