54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Бібліотека – це вільна та відкрита територія»,- заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та радник голови обласної ради Оксана Корсак відвідали Обласну бібліотеку для юнацтва.

17.04.2018

Днями Андрій Кротов відвідав Обласну дитячу бібліотеку ім..В.О.Лягіна. Сьогодні ж, 17квітня, представники обласної ради побували в Обласній бібліотеці для юнацтва. Заступник голови обласної ради і радник голови обласної ради вивчають потреби бібліотечних установ і перспективи їх розвитку та модернізації відповідно до вимог часу.

         Історія Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва бере свій початок у 1977 році. 5-го травня 1985 року для читачів було відкрито нове приміщення. Тоді передача будівлі для потреб бібліотеки відбулась шляхом відселення однієї з організацій та декількох квартир. І сьогодні за адресою Велика Морська 92 уважний колектив на чолі із Наталею Ткаченко приймає своїх користувачів. До речі, будівля в якій функціонує установа ще й досі перебуває на балансі міста.

         Наталія Ткаченко спілкуючись з Андрієм Кротовим та Оксаною Корсак поділилась власним баченням майбутнього бібліотеки для юнацтва крізь призму розташування установи у самостійному приміщенні.

         « Для реконструкції цього приміщення ми доклали чимало зусиль. Тепер ви бачите в якому воно стані. А починалося все дуже складно. Проблема дійсно сьогодні має місце. Бібліотека для юнацтва є обласним комунальним закладом, а приміщення орендуємо у міста»,- зазначила Наталія Ткаченко. В основному колектив бібліотеки працює на задоволення потреб цільової аудиторії. Водночас не відмовляють у наданні послуг людям похилого віку.

         « Сюди приходять літні люди. Ми вчимо їх користуватися технікою, комп’ютерними програмами. Наприклад Приват 24. Допомагаємо в освоєнні банкінгу. Адже, люди звертаються до нас різного віку. А бібліотека –це універсальний заклад»,- підкреслила Наталія Ткаченко.

         У цокольному поверсі тривають ремонтні роботи. За попередніми підрахунками керівництва установи на їх завершення необхідна сума у розмірі 100-150 тисяч гривень. Є потреба в утепленні частини фасаду.

За результатами відвідування бібліотек планується провести спільну нараду керівників усіх бібліотечних установ обласного підпорядкування за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова, радника голови обласної ради Оксани Корсак, представників депутатського корпусу та управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку