54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

БЕЗ ТИСКУ!,- ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ ТА ГРУП В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ЗРОБИЛИ ЗАЯВИ

25.05.2020

Офіційна заява Миколаївської територіальної організації партії "Європейська Солідарність" щодо ситуації, яка склалася навколо роботи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко

"Пане Президенте!

Ви стали головою держави на виборах, які були визнані світовим співтовариством як чесні й демократичні, з дотриманням Конституції та законів.

Сьогодні, коли Ви маєте бути гарантом Конституції, органи місцевого самоврядування знаходяться під тиском, зокрема, голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко змушують піти у відставку. Під Вашим управлінням правоохоронні органи перетворюються в каральний інструмент, порушуючи всі норми та закони, погрожуючи кримінальними справами.

Якби так чинили з Вами під час передвиборної гонки, Ви б ніколи не стали Президентом! Тож, зупиніть зухвалі погрози, а також знищення місцевого самоврядування!

На жаль, замість конструктивної та консолідованої роботи різних гілок влади, жителі Миколаївщини тривалий час спростерігають всебічний тиск, який чиниться на голову обласної ради.

Президент- це гарант Конституції!
Конституція- це Основний закон!
СБУ - це Служба безпеки України!
ДБР - це Державне бюро розслідувань!
Обласна рада - це орган місцевого самоврядування!"

 

Заява Миколаївської Батьківщини та міжфракційної групи «Наша Батьківщина – Миколаївщина»: «Україна – це європейська країна і «кулуарна» політика ніяк не красить нашу державу на світовій арені»

Миколаївська Батьківщина та міжфракційна депутатська група «Наша Батьківщина – Миколаївщина» вважають, що будь-яке втручання силових структур, в тому числі Служби безпеки України, в роботу органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади є недопустимим та протизаконним.

Кожен має займатися своєю справою та діяти виключно в межах своїх повноважень. Будь-які зловживання владою, які зазвичай називаються корупцією, є протизаконними. За них рано чи пізно прийдеться відповідати перед Законом.

Партія «Батьківщина» виступає за відстоювання інтересів жителів Миколаївської області, які через подібні дії силових структур, зневірюються в своїй державі та вважають, що закон пишеться не для всіх. Тиск на представників місцевого самоврядування, яких обирає народ, - це показник того, що наша країна не є демократичною та правовою державою.

Україна – це європейська країна і «кулуарна» політика ніяк не красить нашу державу на світовій арені. Впевнені, що вище керівництво держави не залишить поза увагою звернення політичних партії, депутатських груп та активістів Миколаївщини.

 

ЗВЕРНЕННЯ ЧЛЕНІВ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРОП – УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ» В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ДО ПРЕЗЕДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Шановний Володимире Олександровичу!

На виборах Президента України в 2019 році Миколаївська область на 85% висловила довіру Вашим словам та передвиборній програмі, одним з пунктів якої було реалізувати законопроект Про народовладдя та закріпити у ньому "механізм, за яким тільки Народ України буде формувати основні завдання для влади через референдуми та інші форми прямої демократії".

Нині мова не йде про референдум, але відмітимо, що народовладдя на Миколаївщині – це місцеве самоуправління і на виборах в 2015 році мешканці області скористались своїм Конституційним правом вільного волевиявлення.

Саме так демократичним шляхом головою Миколаївської обласної ради було обрано Вікторію Москаленко. Сьогодні ми звертаємось до Вас з проханням гарантувати вектор демократії на території Миколаївської області та унеможливити й припинити втручання правоохоронних органів шляхом тиску на роботу Миколаївської обласної ради в особі Вікторії Москаленко.

Миколаївщина потребує конструктивної і злагодженої роботи органів місцевого самоуправління та виконавчої гілки влади, а не реалізацію амбіцій стосовно зняття з посад та тиск на осіб, які є представниками партії попереднього Президента України.

Кінець епохи бідності може прийти вийнятково законним та демократичним шляхом.

З повагою, члени фракції політичної партії «Укроп» в Миколаївській обласній раді.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку