54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ТАХІР САДРІДІНОВ ПРОВІВ НАРАДУ З СІЛЬСЬКИМИ ТА СЕЛИЩНИМИ ГОЛОВАМИ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

19.05.2020

Сьогодні, 19-го травня, за ініціативи першого заступника голови Миколаївської обласної ради Тахіра Садрідінова було проведено нараду з селищним, сільськими головами Миколаївського району.
На початку наради Тахіра Садрідінова привітали з призначенням на посаду та побажали плідної роботи на благо Миколаївської громади.
Під час зустрічі було порушено ряд актуальних питань сьогодення, зокрема: про ситуацію, яка склалась в аграрному секторі району у зв’язку з посухою.
Для того, щоб сподіватися на виплату компенсацій аграріям від держави, селищному, сільським головам рекомендовано в найкоротші терміни провести обстеження та визначити обсяги пошкоджених та знищених посівів сільськогосподарських культур, і направити вищезазначену інформацію на обласну раду.
Крім того, Тахір Садрідінов звернувся до присутніх селищного, сільських голів з проханням, надати до кінця тижня до обласної ради інформацію щодо доріг місцевого значення, які потребують ремонту та на які є робочі проєкти, для включення їх до переліку доріг, ремонт яких буде фінансуватися за рахунок державної субвенції.
Взагалі представники обласної ради акцентували увагу на тому, що в разі, якщо у сільських голів є проєкти, які пройшли експертизу, на будівництво або ремонт чи то дошкільних закладів, чи то спортивних майданчиків, направити цю інформацію на обласну раду для узагальнення та вивчення питання щодо можливого співфінансування ремонту цих об’єктів.

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку