54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ВІДБУЛАСЬ ОПЕРАТИВНА НАРАДА З ОБГОВОРЕННЯ ВИМОГ ТА ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПРИ ОСЛАБЛЕННІ КАРАНТИНУ

19.05.2020

19-го травня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко взяла участь в оперативній нараді з обговорення вимог та протиепідемічних заходів при ослабленні карантину. Зокрема, учасники наради внесли свої рекомендації по застосуванню протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування; в роботі закладів дошкільної освіти, закладів готельно-ресторанного бізнесу, під час здійснення пасажирських перевезень і функціонування закладів фізичної культури і спорту.

         Особливу увагу було приділено організації пасажирських міських та приміських перевезень.

         «Міські, втім як і приміські пасажирські перевезення, повинні бути відновлені. Я зараз веду мову про гостру потребу у транспорті жителів районів області. Їм необхідно діставатися до обласного центру, але з дотриманням всіх карантинно-обмежувальних вимог. Перш за все, це стосується обробітку транспортних засобів. Зранку усі без виключення працівники повинні пройти температурний скринінг. Відповідну перевірку мають проходити і пасажири. Також користуватися транспортом можна буде за наявності маски. Це обов’язкова умова як для пасажирів, так і для водіїв транспортних засобів», - зазначила Вікторія Вікторівна.

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку