54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ТРАНСПОРТУ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ

18.05.2020

Депутати Миколаївської обласної ради, члени постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури, згідно з попередньою домовленістю, повернулися до розгляду профільних питань щодо перетворення ДП «Миколаївський облавтодор» та його філій на комунальне підприємство, затвердження переліку доріг комунальної власності, які ремонтуватимуться за рахунок коштів державного бюджету.

                Під час попереднього засідання члени постійної комісії дійшли висновку відносно необхідності реформування Миколаївського облавтодору шляхом його приєднання та шести райавтодорів до комунального підприємства, над створенням якого працює Миколаївська обласна рада. За основу виконуючий обов´язки керівника підприємства Олександр Колосовський пропонує взяти філії Доманівського, Єланецького, Кривоозерського, Первомайського та Врадіївського районів. Під час засідання 14 травня було досягнуто домовленість про підготовку декількох варіантів завершення процесу. Повернулися депутати Миколаївської обласної ради до цього питання і сьогодні. Виконуючому обов´язки директора рекомендовано підготувати проект економічного обгрунтування завершення процесу. В подальшому тема реформування ДП «Миколаївський облавтодор» стане предметом діалогу депутатів Миколаївської обласної ради з керівництвом "Укравтодору". Про гостру необхідність поїздки до Києва говорили сьогодні всі учасники зустрічі.

                В черговий раз депутати обласної ради повернулися до затвердження переліку доріг комунальної власності, які ремонтуватимуться за рахунок коштів державного бюджету. Нагадаємо, протягом тривалого часу точилися суперечки між депутатським корпусом обласної ради і обласною державною адміністрацією щодо цього документу. Членів постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури обурювало ігнорування представниками виконавчої влади побажань і рекомендацій депутатського корпусу. Зрештою бажаного результату вдалося досягти. З урахуванням пропозицій членів постійної комісії, керівництва обласної ради підтримано перелік комунальних доріг. Водночас, на глибоке переконання депутатів обласної ради, цифра у 83 мільйона гривень не задовільнить усіх потреб регіону. Тому і голова постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури Валерій Колесніков, і його колеги вважають за доцільне найближчим часом виїхати до Києва для зустрічі з керівництвом Укравтодору.

                В ході засідання комісії депутат обласної ради Юрій Кормишкін, голова постійної депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села порушив питання можливості встановлення у Василівці Снігурівського району Миколаївщини понтонного мосту вартістю 3 мільйона гривень, придбаного Юрієм Анатолійовичем в Укроборонпромі.

                За словами голови постійної депутатської комісії відповідні погодження ним були отримані в усіх структурах та інстанціях.

                «Минулого року я написав в усі інстанції. Скажіть мені, будь-ласка, чи маю я право, коли придбаю понтонний міст за власні кошти встановити його поруч із переправою. Я купив понтонний міст за три мільйони гривень і намагаюся встановити його поруч з існуючим. Він кожного року падає, ремонтуємо власним коштом. Від усіх служб отримав відповідь, що я маю право його встановити. Це не будівництво. Це просто встановлення нового понтонного мосту. Тож, я хочу отримати відповідь, чи я порушив закон?»,- наголосив Юрій Кормишкін.

                Представники управління інфраструктури облдержадміністрації нагадали, що проект будівництва нового мосту виготовлено. Попереду його експертиза. І лише після неї облдержадміністрація буде готова сказати про ймовірний початок будівельних робіт. Відповідаючи на запитання Юрія Кормишкіна спеціалісти облдержадміністрації зазначали, що не заперечують проти облаштування. Але за умови дотримання норм і у спосіб передбачений законом.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку