54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС

13.05.2020

12-го травня відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Учасники засідання обговорювали ситуацію з розповсюдженням коронавірусної інфекції Covid-19 в Миколаївській області, результати заходів , здійснених для запобігання поширенню інфекції територією регіону. В роботі комісії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радник голови обласної ради Анна Воронок.

                Вікторія Вікторівна, зокрема, порушила проблематику термінів проведення ПЛР-аналізів. На її глибоке переконання сьогодні вкрай необхідно думати над прискоренням отримання довгоочікуваних результатів.

                «По-перше, хочу наголосити, що ми готові працювати. По-друге, нам необхідно вирішити питання щодо прискорення строку проведення ПЛР-аналізів. Про це ми говорили іще 13 березня. Це факт, якому є підтвердження. Якщо у нас терміново подаватимуться аналізи, ми зможемо зберегти і медичних працівників і контактуючих осіб. Ми на сесії говорили, що для цього потрібно. 3 мільйони гривень виділено на ПЛР-аналізатор і на саму лабораторію. Було сказано, що цього не потрібно. Мовляв, Олексій Вадатурський забезпечив. Сьогодні ж лунає пропозиція відносно необхідності придбання такого обладнання. Мені цікаво, чому ми зволікали, щоб тепер у травні робити висновок про необхідність закупівлі?»,- зазначила голова обласної ради

                Голова Миколаївської обласної ради вкотре б´є на сполох через невирішеність питань організації підвезення медичних працівників до закладів охорони здоров´я.

                «До цього часу медики, які працюють у всіх міських лікарнях, наших обласних закладах, не знають, як їм добиратися на роботу. До міста вони дістаються як прийдеться. Хто на таксі, декому допомагають небайдужі громадяни. Депутати обласної ради запропонували гроші. Нам сказали, що їх возитимуть за свої кошти. Якщо сьогодні не поновлюватимуть транспортне сполучення, а до 22-го травня іще діятимуть обмеження, давайте терміново вирішувати ці питання. До мене звертаються кожного дня медичні працівники. Вони пишуть повідомлення. Лди залишились один на один з цією проблемою. Всі голови ОТГ звернулися на мою адресу і сказали, що у них запросили інформацію про кількість проживаючих медиків. Після того жодних дій не відбувалося»,- акцентувала Вікторія Москаленко.

                В ході засідання Вікторія Москаленко нагадала, що лише головний лікар КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Світлана Федорова зважилася використати 500 тисяч гривень коштів обласного бюджету на організацію підвезення своїх працівників.

                Вирішення всіх порушених болючих питань, пов´язаних із запобіганням розповсюдженню коронавірусної інфекції Covid-19, Вікторія Москаленко продовжує тримати на особистому контролі. Вони будуть порушені головою обласної ради і в ході засідання обласного штабу.

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку