54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«МАТУСЬ НЕОБХІДНО ПІДТРИМУВАТИ І ДЯКУВАТИ ЇМ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

10.05.2020

Найдобріша, найкраща матусю рідненька!
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне,
За те, що добром зігріваєте нас,
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози,
Нехай лиш від сміху з'являються сльози,
Міцного здоров'я з роси і води,
Бадьорість та настрій хай будуть завжди!
         У другу неділю останнього місяця весни відзначається день матері. Чи може бути інакшим день найріднішої, найближчої людини на землі? Природа, яка пробудилася, вривається у наше життя зеленню, пишним цвітінням, пташиним співом і теплим сонячним промінням!

         Мама..Дивовижне і перше слово, яке ми вимовляємо у своєму житті. Все прекрасне в людині – від променів сонця і від молока Матері.

         У вихідний день 10 травня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радник голови Миколаївської обласної ради з питань учасників АТО/ООС, внутрішньо-переміщених осіб, матусь ,дружин і дітей загиблих учасників бойових дій Вікторія Матієнко привітали з днем матері матусь загиблих Героїв Вітовського району. У Пересадівці Вікторія Москаленко і Вікторія Матієнко привітали Надію Степанівну Іванцову- матусю загиблого Іванцова Сергія. А у селі Українка Вітовського району відвідали Наталю Валеріївну Касімову – матусю загиблого вітовчанина Євгена Касімова.

        " Усіх матусь без виключення необхідно підтримувати і дякувати їм за те, що вони подарували найголовніше – життя. І сьогоднішній день нам дає таку можливість. Сьогодні ми хочемо підкреслити, що усіх наших матусь ми любимо і про них пам’ятаємо. Особливу подяку ми висловлюємо мамам учасників бойових дій на Сході України»,- зазначила Вікторія Москаленко.

        Цього дня Вікторія Вікторівна привітала з днем матері і радницю з питань учасників АТО/ООС, внутрішньо-переміщених осіб, матусь ,дружин і дітей загиблих учасників бойових дій Вікторію Матієнко

Оголошення Читати всі
2020-07-15
ОГОЛОШЕННЯ

21 липня 2020 року, об 11.00 відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Миколаївської обласної ради із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку