54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«МАТУСЬ НЕОБХІДНО ПІДТРИМУВАТИ І ДЯКУВАТИ ЇМ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

10.05.2020

Найдобріша, найкраща матусю рідненька!
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне,
За те, що добром зігріваєте нас,
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози,
Нехай лиш від сміху з'являються сльози,
Міцного здоров'я з роси і води,
Бадьорість та настрій хай будуть завжди!
         У другу неділю останнього місяця весни відзначається день матері. Чи може бути інакшим день найріднішої, найближчої людини на землі? Природа, яка пробудилася, вривається у наше життя зеленню, пишним цвітінням, пташиним співом і теплим сонячним промінням!

         Мама..Дивовижне і перше слово, яке ми вимовляємо у своєму житті. Все прекрасне в людині – від променів сонця і від молока Матері.

         У вихідний день 10 травня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радник голови Миколаївської обласної ради з питань учасників АТО/ООС, внутрішньо-переміщених осіб, матусь ,дружин і дітей загиблих учасників бойових дій Вікторія Матієнко привітали з днем матері матусь загиблих Героїв Вітовського району. У Пересадівці Вікторія Москаленко і Вікторія Матієнко привітали Надію Степанівну Іванцову- матусю загиблого Іванцова Сергія. А у селі Українка Вітовського району відвідали Наталю Валеріївну Касімову – матусю загиблого вітовчанина Євгена Касімова.

        " Усіх матусь без виключення необхідно підтримувати і дякувати їм за те, що вони подарували найголовніше – життя. І сьогоднішній день нам дає таку можливість. Сьогодні ми хочемо підкреслити, що усіх наших матусь ми любимо і про них пам’ятаємо. Особливу подяку ми висловлюємо мамам учасників бойових дій на Сході України»,- зазначила Вікторія Москаленко.

        Цього дня Вікторія Вікторівна привітала з днем матері і радницю з питань учасників АТО/ООС, внутрішньо-переміщених осіб, матусь ,дружин і дітей загиблих учасників бойових дій Вікторію Матієнко

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку