54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА СЕСІЇ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШЕНО ПИТАННЯ РОДИНИ УЧАСНИКА АТО ВАДИМА КУЛЄШОВА

08.05.2020

8-го травня на позачерговій сесії Галицинівської сільської ради прийнято рішення про співфінансування придбання житла учасникові Антитерористичної операції Вадиму Кулєшову.

                В роботі депутатського корпусу Галицинівської сільради взяли участь радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко, головний спеціаліст відділу Миколаївської області Міністерства у справах ветеранів Павло Саєнко та голова ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Ілля Шполянський.

                Від імені голови обласної ради Вікторії Москаленко і депутатського корпусу обласної ради радник голови облради Вікторія Матієнко привітала присутніх з Днем пам´яті і примирення та 75 річницею Перемоги, подякувала за оперативне реагування на звернення обласної ради і вирішення проблеми родини Вадима Кулєшова.

                Нагадаємо, на Великодні свята сім´я учасника АТО, захисника територіальної цілісності і незалежності країни опинилася у скрутному становищі – в наслідок пожежі було вщент знищено житло. Відразу потому Вадим Кулєшов звернувся по допомогу до Миколаївської обласної ради. Вікторія Москаленко разом із Вікторією Матієнко зустрілись з цією родиною.

                Оскільки в рамках комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року передбачено придбання житла для сімей осіб, які потребують поліпшення житлових умов за співфінансування з місцевих бюджетів 50/50, Вікторія Москаленко звернулася до керівництва сільської ради з проханням поставити заявника на квартирний облік, терміново скликати позачергове засідання сесії з метою розв´язання проблеми родини Кулєшових і виділення коштів, розглянути можливість надання фінансової допомоги з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку