54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ`ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 75 РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ

08.05.2020

Шановні жителі Миколаївщини! Дорогі ветерани!
Традиційно на початку травня ми відзначаємо дві тісно пов’язані між собою дати – 8 травня День пам’яті та примирення і 9-го травня 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Шановні ветерани, учасники Другої Світової війни! На вашу долю випало чимало випробувань. Попри це Вам вдалося пронести крізь усе своє життя любов, віру та надію. Для нас, Ваших послідовників і спадкоємців, велика честь вчитися у Вас і переймати безцінний досвід.
Свято Перемоги із гірким присмаком полину втрат. Адже українці заплатили чи не найвищу ціну за право жити під мирним небом. Тоді загинув кожен п’ятий..
На жаль і сьогодні, 75 років після завершення тієї війни, онуки сивочолих ветеранів, наслідуючи подвиги своїх дідів і прадідів, змушені зі зброєю у руках захищати територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Вони це роблять самовіддано, з любов’ю до своєї країни!
Любі земляки, від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради вітаю Вас із 75 річницею Перемоги!
Сьогодні ми віддаємо шану загиблим на фронтах і воїнам-визволителям Другої Світової, пам’ятаючи про тисячі жертв і справжніх патріотів – військовослужбовців Збройних Сил України та Добровольчих формувань сучасної війни на сході України.

Дорогі ветерани, жителі Миколаївської області! Я від щирого серця вітаю Вас і бажаю, щоб роки ніяк не відбивалися на стані душі і самопочутті. Нехай кожен день приносить Вам радість і відчуття щастя, щоб в будинку завжди було тепло і затишно.
Зі святом!

Голова Миколаївської обласної ради
Вікторія Москаленко

 

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку