54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ ОБЛАСНОЇ РАДИ

07.05.2020

07 травня в Миколаївській обласній раді відбулось спільне засідання двох постійних депутатських комісій Миколаївської обласної ради: з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва і з питань аграрної політики земельних відносин та соціального розвитку села. В спільній роботі депутатів взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, заступник голови обласної ради Андрій Кротов.

                На порядку денному стояли питання здійснення функцій управління комунальним майном спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області.

                «Думаю, що всі думки депутатів мають бути враховані. Але пам´ятаймо, що на сьогодні ми єдина в Україні область, яка не має в органі місцевого самоврядування абсолютних повноважень на управління майном. Хочу тут привести приклад наших лікарень. Ми з вами проголосували відповідно до статуту, що є органом управління. І на сьогоднішній день мною вже підписано розпорядження про початок конкурсу на головних лікарів. Виконуючі обов´язки перебували у цьому статусі більше року через зволікання облдержадміністрації. І коли ми, завдяки усім депутатам проголосували положення на позаминулій сесії, то сьогодні вже розпочато конкурс на посаду керівника КНП "Обласний центр лікування інфекційних хвороб". Ось це є беззаперечним прикладом ефективної роботи. Перший заступник очолить цю комісію по відбору кандидатів на посаду. Тому визначайтеся, будь-ласка. Якщо є пропозиції відносно обрання начальника управління рішенням сесії, будь-ласка!»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

                Як приклад неефективного управління і відсутності належного контролю в сфері будівництва і реконструкції об´єктів комунальної власності голова постійної депутатської комісії з питань аграрної політики земельних відносин та соціального розвитку села Юрій Кормишкін навів ситуацію, пов´язану із шахово-шашковим клубом.

                «Ми виділили минулого року 6 мільйонів гривень на фундамент площею 300 кв.м. Якщо цю суму поділити на метраж, вийде вартість одного квадратного метра 17.000 грн. Сьогодні можна нову споруду побудувати за 15 тис.грн кв.м. Тим часом, ми вклали значні кошти тільки у фундамент»,- наголосив Юрій Комишкін.

                В ході засідання депутати вкотре обмінювалися діаметрально протилежними думками відносно питання здійснення функцій управління комунальним майном. Резюмуючи діалог перший заступник голови обласної ради Тахір Садрідінов поділився власним баченням подальшого розвитку ситуації, з огляду на побачене під час відвідування декількох об´єктів

                «У нас був рівно рік, щоб ухвалити відповідне рішення. Якщо і сьогодні тут точаться запеклі баталії, я пропоную залишити все в управлінні облдержадміністрації. На прохання Вікторії Вікторівни я протягом трьох днів відвідував наші підприємства. Я вам скажу, що не все так добре і райдужно, як здається. У нас лише є одне-два підприємства, які працюють з прибутком, або в нуль, як кажуть. Всі інші у боргах. І брати на себе сьогодні таку відповідальність, витягувати ситуацію протягом чотирьох місяців – марна справа. Якщо хтось думає, що ми ось так візьмемо, прийдемо і будемо просто працювати, той глибоко помиляється. За цей час ми принаймні встигли б зробити аудит і передати його депутатському корпусу наступного скликання. Проте, враховуючи розходження думок серед депутатів, пропоную залишити все за обласною державною адміністрацією»,- підкреслив перший заступник голови обласної ради.

                Враховуючи всі думки і пропозиції депутати дійшли згоди відносно іще однієї тижневої паузи для остаточного доопрацювання питань управління комунальним майном і контролю за його будівництвом та реконструкцією.

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку