54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ВІТАННЯ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ДНЕМ ПІХОТИ УКРАЇНИ

06.05.2020

6 травня 2020 року Україна вдруге відзначає день піхоти. Свято встановлено Указом Президента України з метою вшанування мужності й героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України.

                Воїни-піхотинці, від себе особисто і колег по депутатському корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання щиро вітаю Вас із професійним святом! Під час активних бойових дій на сході піхота у складі механізованих, танкових і гірсько-штурмових бригад відігравала дуже важливу роль. Набутий піхотинцями досвід красномовно свідчить про готовність підрозділів до виконання завдань різноманітного спектру. І сьогодні Українська піхота героїчно, гідно, відважно та рішуче відстоює територіальну цілісність та незалежність країни у боротьбі з російським окупантом у складі операції Об’єднаних сил.

                Шановні військовослужбовці, ми всі віримо Вам, любимо і молимося за Вас! Здоров´я, успіхів, добра і благополуччя Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Голова Миколаївської обласної ради

Вікторія Москаленко

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку