54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«НЕОБХІДНО НЕ ТІЛЬКИ ЗАСЛУХАТИ ЗВІТ, АЛЕ Й ДАТИ ОЦІНКУ РОБОТІ УКБ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДА, АДЖЕ В КОЖНОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Є СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ «ДОВГОБУДИ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗДІЙСНИЛА РОБОЧУ ПОЇЗДКУ ДО БАШТАНСЬКОГО ТА КАЗАНКІВСЬКОГО РАЙОНІВ

27.04.2020

 Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко за участі депутатів обласної ради Анни Воронок та Володимира Фроленка та Олени Малиновської здійснила робочу поїздку до закладів охорони здоров’я в районах Миколаївської області – Баштанському та Казанківському.

Нажаль, ситуація із завершенням будівництва та ремонту об’єктів невтішна. Вони не введені в експлуатацію та вкотре перетворені в «довгобуди». Вікторія Москаленко відмітила, що це вже є звичним механізмом затягування строків виконання робіт фірмою-підрядником, коли замовником робіт є Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА. Хоспіс на території Баштанської центральної районної лікарні - недобудований.

Вікторія Москаленко та Володимир Фроленко зазначили, що значні кошти вкладались в будівництво басейну в м. Баштанка, проте важливий соціальних об’єкт не був завершений. Голова Миколаївської обласної ради вкотре закликає звернути увагу – фірмою-підрядником, яка не виконала роботи в зазначений термін є та ж сама фірма, яка здійснювала ремонтно-реставраційні роботи в Миколаївському обласному шахово-шашковому клубі, Арбузинському БК. Ще один об’єкт, який і досі не введений в експлуатацію - Казанківська ЦРЛ.

Районна влада подала Проєкт та отримала кошти на виконання ремонтних робіт з ДФРР на умовах спів фінансування з місцевого бюджету. Замовником робіт було УКБ Миколаївської ОДА. Вікторія Москаленко відмітила, що позицією її колеги Володимира Фроленка було заслухати звіт УКБ Миколаївської ОДА під час сесії обласної ради. Цю пропозицію погодили депутати обласної ради. Вікторія Москаленко окреслила свою позицію – звіт необхідно не тільки заслухати, але й дати оцінку роботі УКБ Миколаївської ОДА, адже в кожному районі Миколаївської області є соціальні об’єкти «довгобуди».

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку