54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДОПОМОГА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

17.04.2020

Під час карантину, пов´язаного із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, значною мірою скоротився обсяг інформації пов´язаний із війною на Сході України, буденним життям учасників антитерористичної операції/ операції об´єднаних сил і членів їх родин. Та проблема анексії частини території нашої країни, втім як і надскладні питання родин учасників бойових дій, матусь і дружин, дітей загиблих захисників територіальної цілісності і незалежності держави, нікуди не зникли. Більше того, вони ще й загострилися.

                ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» збирає продуктові набори, питну воду, сокову продукцію та багато іншого, щоб допомагати комфортно перечекати карантин удома родинам миколаївських Героїв. Задля безпеки усі волонтери у масках. У цьому мала змогу переконатися радник голови Миколаївської обласної ради з питань АТО, ВПО та родин загиблих учасників бойових дій Вікторія Матієнко, яка 16-го квітня здійснила коротку ділову зустріч з представниками асоціації. Формувати набори допомагають небайдужі спонсори та меценати.

                «У надскладний для України і Миколаївщини час члени нашої громадської організації мобілізувалися задля реалізації соціально-необхідної справи. Під час короткої зустрічі я подякувала ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, від себе особисто за їх жертовність і готовність простягнути руку допомоги усім, хто цього потребує. Слова глибокої вдячності від депутатського корпусу облради та Вікторії Вікторівни передала людям, які допомагають сьогодні продуктами харчування, соковою продукцією для формування наборів»,- зазначила Вікторія Матієнко.

                Волонтерська діяльність ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» продовжується. Необхідну допомогу та консультації можна отримати у центрі, який розташований у Миколаєві за адресою вул. Фалєєвська 3.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку