54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРО АКТУАЛЬНІ ПОДІЇ МИКОЛАЇВЩИНИ

15.04.2020

В студії "Мой город" голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленкообговорили актуальні питання для Миколаївщини 

Підсумки 35—ї позачергової сесії обласної ради
"Депутати обласної ради відповідальні перед своїми виборцями й чекають рішучих дій від Миколаївської ОДА, а саме реалізації прийнятих рішень",-Вікторія Москаленко

Увільнення Федора Барни від виконання обов'язків голови Постійної комісії обласної ради з питань бюджету
" Депутати прийняли таке рішення внаслідок повної втрати довіри до Федора Барни".

Фінансова підтримка КНП" Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб
"Конфлікт з Миколаївською ОДА був в тому, що пропозиції депутатів абсолютно не враховувались в поданому ОДА Проєкті рішення, який не був підтриманий депутатами ще 27.03.2020, але сьогодні вони враховані на 100%."

Депутати підтримали рішення про виділення коштів на придбання ліків для КНП "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб"
 "Лікування коронавірусу для мешканців Миколаївщини повинно бути безкоштовним. Депутати це підтримали".

Будівництво боксованого корпусу інфекційної лікарні
 "Є рішення сесії Миколаївської обласної ради від 13.12.19, де зазначено, що депутати обласної ради звертаються до міської ради з проханням взяти участь і надати співфінансування для будівництва боксованого корпусу інфекційної лікарні. Відповідний лист був направлений на ім'я міського голови Олександра Сенкєвича.
Заяви про те, що мер міста про це не чув не відповідають дійсності. Але міський голова надав відповідь, що така медична послуга може бути надана в "Міській дитячій лікарні №2"

Чому депутати відмовились працювати в режимі online
"Час до збереження здоров'я, а не піару з боку депутатів"

Чи є необхідність в тому, щоб головний лікар КНП "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Світлана Федорова увійшла до складу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
 "Органи місцевого самоврядування повинні бути включені до Штабу. А блокування можливості для Світлани Федорової увійти до штабу - саботаж і некомпетентність".

Це, та багато інших цікавих питань до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко дивіться в черговому випуску програми студії "Мой город".

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку