54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«ДЕПУТАТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ 109 МЛН ГРН НА БОРОТЬБУ З КОРОНАВІРУСОМ. МНОЮ ЦЕ РІШЕННЯ ПІДПИСАНО»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЧЕКАЄ НА ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СЕСІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЮ ОДА.

31.03.2020

"Сьогодні більшість людей хочуть одного – почути коли Миколаївською обласною державною адміністрацією буде виконано рішення сесії обласної ради про виділення 109 млн грн. на боротьбу з коронавірусом.

Це рішення було прийняте під час 33-ї позачергової сесії обласної ради й набрало більшість голосів депутатського корпусу. Це підтверджує електронна система голосування «Рада».

Мною підписане це рішення й сьогодні в Миколаївської ОДА є три дні на його виконання. Люди чекають реальних дій. А процеси політичних ігор сьогодні на тлі подій, пов’язаних ыз загрозою поширення коронавірусу в області - вважаю політичним мародерством.

Сьогодні в мене є питання до мого заступника Андрія Кротова – чи дійсно він є проти того, щоб були виділені кошти на боротьбу з корона вірусом?

Зазначу ще раз для всіх, обласна рада – це представницький орган, який не має повноважень здійснювати функції виконавчої гілки влади, а саме обласної державної адміністрації.

Депутати Миколаївської обласної ради зробили все від них залежне – в умовах карантину зібрались на пленарне засідання сесії обласної ради та проголосували за виділення коштів на боротьбу з корона вірусом.

Сума цих коштів була на 36 млн грн. більшою від тієї, яку запропонувала ОДА. Нажаль, ми не можемо зробити більше, ніж це передбачено ЗУ «Про місцеве самоврядування».

Подальші дії у боротьбі з загрозою поширення короно вірусу на території області відповідно до рішення депутатів повинні зробити Управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА та обласна державна адміністрація», Вікторія Москаленко

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку