54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПІДПИСАЛА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

26.03.2020

На підставі частини четвертої та десятої статті 46, пункту 1 частини шостої та частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із загрозою запобігання поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, скликати тридцять третю позачергову сесію обласної ради сьомого скликання 27 березня 2020 року, о 13 годині, в сесійному залі обласної ради.

 Питання, які вносяться на розгляд тридцять третьої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання:

 1. Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на       2020 рік в частині фінансування заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалаху епідемії або пандемії гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 2. Про внесення змін до Регламенту Миколаївської обласної ради сьомого скликання в частині особливого характеру роботи у період карантину.

 3. Про внесення змін до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Миколаївської області на 2019-2023 роки в частині запобігання поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку та підтримки закладів охорони здоров’я, які належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області, на 2020-2022 роки в частині запобігання поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, її діагностики та лікування.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку