54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ІГОРЕМ МУХАРСЬКИМ

16.03.2020

Вікторія Москаленко та Ігор Мухарський - заступник голови Миколаївської районної ради Миколаївської області зустрілись для обговорення наболілих питань району.

Ігор Мухарський звернувся до голови Миколаївської обласної ради вікторії Москаленко з проханням сприяти вирішенню таких проблем:

-        Ремонт Меморіального комплексу в с.Ковалівка (до 75-ї річниці звільнення України від нацистів);

-        Ремонт автошляху 0 151404 (Веселинове – Покровка – Ковалівський Меморіал).

 

Сьогодні громада Миколаївського району переймається питанням, чи буде проведений поточний ремонт Меморіального комплексу і в який термін.

Вікторія Москаленко відмітила, що що питання ремонту пам'ятки історії місцевого значення "Меморіальний комплекс: братська могила радянським воїнам, пам’ятник воїнам-односельчанам", що знаходиться у селі Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області є одним із пріоритетних у роботі постійної комісії обласної ради. Відповідно до рекомендацій Постійної комісії обласної ради з питань культури від 12 березня:

Миколаївській облдержадміністрації рекомендовано:

-надати план проведення реставраційно-ремонтних робіт із зазначенням конкретних строків та обсягів робіт;

-провести будівельну експертизу з метою визначення необхідної суми коштів для виготовлення проектно-наукової документації;

-провести поточний ремонт вище зазначених об'єктів до 30 квітня           2020 року.

За попередньою інформацією станом на сьогодні визначений підрядник, з яким Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації має укласти договір на виконання робіт.

Щодо питання ремонту автошляху 0 151404 (Веселинове – Покровка – Ковалівський Меморіал) Вікторія Москаленко зазначила, що на ім’я т.в.о. начальника Управління інфраструктури Миколаївської ОДА Сергія Сікорського буде направлений лист із проханням зазначити конкретні терміни проведення ремонтних робіт.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку