54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ СИТУАЦІЯ БУЛА ПІД КОНТРОЛЕМ МИКОЛУ ПІДГОРОДИНСЬКОГО НЕОБХІДНО ПРИЗНАЧИТИ ДИРЕКТОРОМ ДП «РАДГОСП «ВИНОГРАДНА ДОЛИНА», - ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

16.03.2020

Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко провела робочу зустріч із депутатом Миколаївської обласної ради Миколою Підгородинським. Під час зустрічі знову було підняте питання стосовно призначення Миколи Підгородинського на посаду директора ДП «Радгосп «Виноградна долина».

Вікторія Москаленко зазначила, що від її імені були направлені листи на ім’я Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, голові Фонду державного майна України Дмитру Сенниченку про ситуацію, що склалась на ДП «Радгосп «Виноградна долина».

Протягом 2019 року та з початку 2020 року обласна рада неодноразово зверталася до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України     Тимофія Милованова, заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо призначення Миколи Підгородинського на посаду директора Державного підприємства «Радгосп «Виноградна долина» Миколаївської області, але питання і досі не вирішено.

До обласної ради продовжують надходити звернення від колишніх працівників Державного підприємства «Радгосп «Виноградна долина» Миколаївської області та місцевої громади про ситуацію, що склалася на цьому підприємстві, а саме: розпочалося примусове масове звільнення працівників господарства через вимоги працівників та пенсіонерів підприємства розпаювати землю; два роки не обробляються виноградники, поля не засіяні озимими зерновими; знищується техніка підприємства.

За пропозицією постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села питання про ситуацію, що склалася на Державному підприємстві «Радгосп «Виноградна долина» Веселинівського району Миколаївської області, 05 березня 2020 року було розглянуто на тридцять другій позачерговій сесії обласної ради.

Вікторія Москаленко зазначила: «Сьогодні на ДП «Радгосп «Виноградна долина» ситуація залишається критичною. Незаконно звільняють людей, земля не обробляється. Депутати вкотре підтримали рішення про поновлення на посаді директора підприємства Миколу Підгородинського. Мною підписані звернення до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка про ситуацію, що склалась на ДП «Радгосп «Виноградна долина». Необхідне термінове втручання високопосадовців в ситуацію, що склалась на підприємстві. Для того, щоб ситуація була під контролем Миколу Підгородинського необхідно призначити директором ДП «Радгосп «Виноградна долина». Наступним питанням, що вимагає вирішення залишається питання розпаювання земель підприємства.»

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку