54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

СИТУАЦІЯ НА ДП "ВИНОГРАДНА ДОЛИНА" ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОГО ВТРУЧАННЯ З БОКУ ОРГАНІВ ВЛАДИ

10.03.2020

Депутати обласної ради заслухали Миколу Підгородинського щодо ситуації, що склалася на Державному підприємстві "Радгосп "Виноградна долина" Веселинівського району під час пленарного засідання тридцять другої позачергової сесії обласної ради.

 Також до депутатів обласної ради звернулись працівники підприємств та місцеві мешканці ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївськог району та ДП «Дослідне господарство «Реконструкція» Березнегуватського району.

Микола Підгородинський заявив, що ситуація доволі складна, проте вона не вирішується, а стоїть на місці. До думки людей ніхто не дослухається. Він висловив побоювання, що підприємство збираються продати. Затягується час, аби люди не змогли скористатись своїм законним правом на землю.

Непроста ситуація сьогодні й на ДП «Племрепродуктор «Степове», де масово вивільняють людей.

Враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села обласна рада вирішила:

Визнати ситуацію, що склалася на Державному підприємстві «Радгосп «Виноградна долина» Веселинівського району, ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївськог району такою що потребує негайного втручання з боку органів влади.

З метою недопущення розбазарювання державного майна та втрати надзвичайно важливого для Миколаївської області підприємства:

2.1. обласній раді, облдержадміністрації, Головному управлінню Держгеокадастру у Миколаївській області звернутися до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо розпаювання земель Державного підприємства «Радгосп «Виноградна долина» Веселинівського району, ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївськог району та всіх державних сільськогосподарських підприємств області;

2.2. обласній раді, облдержадміністрації, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації звернутися до КМУ
про надання роз’яснень механізму розпаювання державних підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та промисловості України та Національній академії аграрних наук України та перспектив приватизації ДП«Радгосп «Виноградна долина» Веселинівського району, ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївськог району та всіх державних сільськогосподарських підприємств області;

прискорення прийняття закону про розпаювання державних земель державних підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та промисловості України та Національній академії аграрних наук України;

термінового вирішення питання призначення директором Державного підприємства «Радгосп «Виноградна долина» Веселинівського району Миколи Підгородинського з метою стабілізації ситуації на підприємстві.

 Обласній раді, облдержадміністрації, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Головному управлінню Держгеокадастру у Миколаївській області про проведену роботу проінформувати депутатський корпус на наступній сесії обласної ради.

Також обласна рада звернеться до правоохоронних органів з метою перевірки знищення майна на державних сільськогосподарських підприємствах Миколаївської області, порушення трудового законодавства в частині незаконного звільнення працівників керівництвом цих підприємств.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку