54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ДЕПУТАТАМ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ СТЕЖКИ УРОЧИЩА «ЛАБІРИНТ»

05.03.2020

Проект реконструкції екологічної стежки урочища «Лабіринт» Трикратського лісу презентував 4 березня голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, депутатам Миколаївської обласної ради Михайлові Талпі, Анні Воронок, Юрію Крету, Дмитрові Гуринчуку голова ГО «Сила села» Олександр Максименко. Відновлення розраховане на три роки-з 2020 по 2022 рік. Представники ініціативної групи пропонують розділити реалізацію робіт на три етапи. Передусім сьогодні потребують негайного ремонту місточки, оскільки велика кількість туристів перетинають річку Арбузинка на території урочища. В наслідок замулення гирла в окремі періоди вона пересихає. Активісти вбачають за доцільне здійснити днопоглиблювальні роботи. Це так само включено у довгостроковий проект реконструкції. Важливою складовою туристичного маршруту може бути і гідротехнічна споруда шлюзу, який також потребує суттєвого оновлення і ремонту.

                Не вирішено сьогодні питання вивозу сміття з території урочища. Як стверджує Олександр Максименко лісгосп не уклав угоду на даний вид послуг з відповідним комунальним підприємством. До розв’язання проблематики активісти і автори-розробники проекту підійшли досить ґрунтовно. У довгостроковий проект реконструкції урочища вони включили цілу низку заходів з вивезення сміття та його сортування.

                Розпочати пропонується з ремонту адміністративної будівлі з паралельним розміщенням в ній сучасних санітарних вузлів. Враховуючи озвучені пропозиції, депутати Миколаївської обласної ради рекомендували проектантам і ініціаторам реконструкції екологічної стежки урочища «Лабіринт» Трикратського лісу здійснити реальний розрахунок бюджету всього проекту з урахуванням допомоги збоку керівників підприємств-партнерів.

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку