54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ДЕПУТАТАМ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ СТЕЖКИ УРОЧИЩА «ЛАБІРИНТ»

05.03.2020

Проект реконструкції екологічної стежки урочища «Лабіринт» Трикратського лісу презентував 4 березня голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, депутатам Миколаївської обласної ради Михайлові Талпі, Анні Воронок, Юрію Крету, Дмитрові Гуринчуку голова ГО «Сила села» Олександр Максименко. Відновлення розраховане на три роки-з 2020 по 2022 рік. Представники ініціативної групи пропонують розділити реалізацію робіт на три етапи. Передусім сьогодні потребують негайного ремонту місточки, оскільки велика кількість туристів перетинають річку Арбузинка на території урочища. В наслідок замулення гирла в окремі періоди вона пересихає. Активісти вбачають за доцільне здійснити днопоглиблювальні роботи. Це так само включено у довгостроковий проект реконструкції. Важливою складовою туристичного маршруту може бути і гідротехнічна споруда шлюзу, який також потребує суттєвого оновлення і ремонту.

                Не вирішено сьогодні питання вивозу сміття з території урочища. Як стверджує Олександр Максименко лісгосп не уклав угоду на даний вид послуг з відповідним комунальним підприємством. До розв’язання проблематики активісти і автори-розробники проекту підійшли досить ґрунтовно. У довгостроковий проект реконструкції урочища вони включили цілу низку заходів з вивезення сміття та його сортування.

                Розпочати пропонується з ремонту адміністративної будівлі з паралельним розміщенням в ній сучасних санітарних вузлів. Враховуючи озвучені пропозиції, депутати Миколаївської обласної ради рекомендували проектантам і ініціаторам реконструкції екологічної стежки урочища «Лабіринт» Трикратського лісу здійснити реальний розрахунок бюджету всього проекту з урахуванням допомоги збоку керівників підприємств-партнерів.

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку