54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗАСІДАННЯ РАДИ РОЗВИТКУ ГРОМАД

27.02.2020

З метою налагодження взаємодії обласної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування у пріоритетах сталого розвитку територіальних громад та вирішення питань соціально-економічного розвитку, на виконання Указу Президента України та Постанови Кабінету Міністрів України, розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації утворено раду розвитку громад Миколаївської області. Це консультативно-дорадчий орган. Сьогодні відбулось її перше засідання.

В роботі ради розвитку громад Миколаївської області взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати обласної ради сьомого скликання.

                За ініціативи Президента України Володимира Зеленського цього року на теренах держави стартував проект «Велике будівництво». Його реалізація передбачає розбудову, спорудження, реконструкцію сотні соціальних об´єктів – загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, спортивних майданчиків в усіх регіонах України. Термін виконання програми від 12 до 18 місяців. До всіх цих об´єктів висунуто ряд вимог, яким вони мають відповідати: бути сучасними, енергоефективними, безпечними. Кошти для реалізації спрямовуватимуть із Державного Фонду Регіонального розвитку, у вигляді субвенції на соціально-економічний розвиток, субвенцій Міністерства освіти і науки, а також з обласного та місцевих бюджетів. Це концентрація зусиль на реалізації важливих інфраструктурних проектів.

                На вимогу Кабміну відповідний перелік узгоджується і направляється до Києва обласними державними адміністраціями. Для потреб кожної школи передбачається придбання автобусів, ремонт доріг тощо. До спорудження спортивних майданчиків висуватимуть не менш серйозні вимоги.

                Що стосується доріг Миколаївщини. Субвенція з державного бюджету на ремонт, реконструкцію, середній поточний ремонт доріг загального користування місцевого значення та доріг і вулиць комунальної власності складатиме 556 млн 272 тис. грн. Згідно затвердженого переліку визначено шість основних напрямків:

-          будівництво, реконструкція і капітальний ремонт 227 мільйонів

-          поточний середній ремонт-135 млн.

-          поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання-110 млн

-          будівництво, реконструкція, капітальний ремонт доріг і вулиць комунальної власності-73 млн

Вже оголошено десять торгів. Здійснюється проектування трьох мостових переходів для заміни застарілих понтонних мостів.

Відносно галузі освіти. У поточному році стартує програма реконструкції загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, спортивних майданчиків. Вже складено відповідний перелік об´єктів, які за версією обласної державної адміністрації повинні бути завершені 2020 року першочергово:

-          реконструкція, тепло санація Снігурівської ЗОШ 1-3 ст.№4 з впровадженням енергозберігаючих технологій;

-          Капітальний ремонт харчоблоку Вознесенської школи-інтернат 1-3ст. «Обдарованість»;

-          реконструкція Вознесенської ЗОШ 1-3ст.№ 8;

-          реконструкція з побудовою Миколаївської ЗОШ 1-3 ст.№ 36;

-          реконструкція Миколаївської обласної школи-інтернат №3;

Що стосується садочків, до переліку потрапили три міських і два обласних об´єкту.

-          реконструкція Трикратненського ДНЗ№ 4;

-          капітальний ремонт однієї будівлі ДНЗ № 60 м. Миколаєва;

-          капітальний ремонт будівлі ДНЗ №72 м. Миколаєва;

-          капітальний ремонт будівлі ДНЗ № 87 м. Миколаєва;

-          капітальний ремонт Новоіванівського ДНЗ №9 «Малятко» Баштанської міської ради.

Мета проекту полягає у покращенні умов для здійснення освітнього процесу у кожному навчальному закладі. Його реалізація розрахована на період до 2023 року. Відповідно до переліку під час засідання озвучено і видатки, які передбачаються для фінансування. Загальний обсяг коштів складає 68 млн. 92 тис. грн. З них обласний бюджет-27млн 587 тис., кошти державного фонду реконструкції і розвитку – 15 млн 318 тис., 4,5 млн грн – державний бюджет, 2 млн 575 кошти Енергоатому, 18 млн 171 тис.- кошти місцевих бюджетів. За сприятливих умов роботи на всіх вищевказаних об´єктах мають розпочатися з 1 березня.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку