54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ОЛЕКСІЄМ ГОНЧАРЕНКО

25.02.2020

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та депутати обласної ради тримають на контролі питання розпаювання земель державних підприємств Миколаївщини.

Сьогодні відбулась робоча зустріч за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та депутатів обласної ради Сергія Чорного, Михайла Талпи, Надії Боднар з народним депутатом України XIX скликання Олексієм Гончаренко.

Вікторія Москаленко донесла до народного депутата проблемні питання Миколаївщини й не залишила без уваги наболіле питання розпаювання земель ДП "ПЛЕМРЕПРОДУКТОР "СТЕПОВЕ" та ДП "ВИНОГРАДНА ДОЛИНА"

Нагадаємо, сьогодні трудові колективи ДП "ПЛЕМРЕПРОДУКТОР "СТЕПОВЕ" та ДП «ВИНОГРАДНА ДОЛИНА» зіткнулись з труднощами щодо отримання державних актів на землю. Замість тих громадян, які мають законне право володіти землею, сьогодні в трудовий колектив навмисне вводять людей, які жодного стосунку не мали до вищезазначених підприємств.

Депутатський корпус став на захист тих представників трудового колективу, які мають повне право отримати державні акти на землю.

Зі свого боку Олексій Гончаренко підтримав позицію депутатів Миколаївської обласної ради. Він абсолютно поділяє думку, що трудові колективи і пенсіонери державних підприємств мають законне право отримати державні акти на землю в процесі розпаювання земель державних підприємств.

 

 

 

 

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку