54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

В АТОВЦІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЇХ РОДИЧІВ ВИНИКАЮТЬ ПРОБЛЕМИ З ОТРИМАННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

24.02.2020

Право на безкоштовне отримання громадянами України землі закріплено законодавчо. Так само, відповідно до Постанови Уряду від 2014 року, кожен учасник антитерористичної операції має право на власну земельну ділянку. Згідно з Конституцією України та Земельним кодексом кожен громадянин має право на забезпечення власною землею різноманітного призначення – земельний пай, ділянка для ведення сільського господарства, садівництва, будівництва житлового будинку, дачі або гаражу.

                На перший погляд в теорії все виглядає гарно. Однак, практична реалізація законодавчо закріпленого права, перетворюється на довготривалу бюрократичну смугу випробувань з безліччю перешкод. На жаль, в Миколаївській області не стали винятком учасники бойових дій на Сході України, дружини і матусі загиблих бійців.

                Такий сумний висновок напрошується сам собою після аналізу звернень, які надходять радникові голови Миколаївської обласної ради Вікторії Матієнко та її зустрічей-прийомів громадян, здійснених у відрядженні в районах області.

                Як правило, усі заявники нарікають, на їх думку, дуже складну процедуру. По-друге, в багатьох випадках у задоволенні законних вимог людям відмовляють без пояснення причин. Говорять і про гальмування процесу представниками влади на місцях.

                Чергова заява надійшла Вікторії Матієнко 24 лютого. По допомогу у земельному питанні звернулася Віра Михайлівна Кузьменко. Ось вже протягом трьох років мати загиблого під час захисту країни Кузьменка Олександра Сергійовича безрезультатно намагається отримати 2 гектари землі. Щоразу для відмови знаходяться причини. Для подальшого розгляду питання і реагування  Віра Михайлівна написала заяву на адресу голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко.

 

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку