54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ПЕРЕДБАЧИТИ ФІНАНСУВАННЯ ДОБУДОВИ ОБ´ЄКТУ ПРИ РОЗПОДІЛІ ВІЛЬНИХ ЗАЛИШКІВ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ»,- ЧЛЕНИ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАУКИ І ОСВІТИ, СІМ´Ї ТА МОЛОДІ, СПОРТУ ПОТУРБУВАЛИСЯ ПРО ДОЛЮ М-ПОГОРІЛІВСЬКОЇ ЗОШ I-IIСТ.

21.02.2020

Миколаївській обласній державній адміністрації члени постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім´ї та молоді, спорту під головуванням Надії Іванової рекомендували включити фінансування добудови спортивної зали із додатковими кабінетами М-Погорілівської ЗОШ I-II ступенів Вітовського району до бюджету 2020 року при розподілі вільних залишків.

                Про це йшлося сьогодні під час засідання постійної депутатської комісії. В її роботі взяла участь голова обласної ради Вікторія Москаленко. Розгляд даного питання був ініційований депутатом Миколаївської обласної ради сьомого скликання Іллею Борисовичем Рєзніковим, який активно підключився до проблеми загальноосвітньої школи. Іллю Борисовича, який протягом тривалого часу обирався тут депутатом сільської ради, обурює ганебне явище безвідповідального ставлення до роботи попереднім підрядником, державними службовцями. Від чужої недбалості і байдужості страждають діти і педагогічні працівники школи. Тепер Ілля Борисович Рєзніков взяв на себе зобов´язання по вирішенню цілої купи організаційних питань. Готовий підтримати добудову через спрямування і депутатських коштів.

                Нагадаємо, 13 лютого голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і депутат Миколаївської обласної ради Ілля Рєзніков побували на зустрічі із батьками вихованців М-Погорілівської ЗОШ I-II ступенів. Привід для діалогу мали достатньо вагомий. Мова йшла про завершення добудови спортивної зали із додатковими кабінетами. В зустрічі з громадою взяв участь новообраний голова М-Погорілівської ОТГ Андрій Ботанін. Наприкінці 2019-го відбувся тендер і визначено підприємство-переможця. Підрядник, який займатиметься фінальними роботами, готовий зайти на об`єкт щойно дозволять погодні умови. Тепер на заваді може стати нестача коштів. 16 травня на засіданні 26 позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання депутатським корпусом ухвалено рішення відносно виділення 4,7 мільйонів гривень на добудову спортивної зали із додатковими кабінетами М-Погорілівської ЗОШ I-II ступенів Вітовського району. Через зухвале зволікання, неефективне виконання власних обов`язків деякими державними службовцями Вітовської райдержадміністрації, виділену суму так і не було освоєно. Гроші повернулися до обласного бюджету. Більш того, станом на січень 2020 року кошторис збільшився на 2,3 мільйона гривень.

 

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку