54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«РЕКОМЕНДОВАНО ВИДІЛИТИ 1,5 МЛН. НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ БУДІВНИТЦВА НОВОЇ ШКОЛИ»,- ДЕПУТАТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИРІШИЛИ ПИТАННЯ НОВОБУЗЬКОЇ ЗОШ I-III СТ. №1

21.02.2020

Одним з найважливіших питань для розгляду на засіданні Постійної комісії обласної ради з питань науки, культури, молоді та спорту постало питання функціонування Новобузької ЗОШ І-ІІІ № 1 ступенів Новобузької районної ради.

«Після поїздки до Нового Бугу в рамках дня Миколаївської обласної ради в Ноаому Бузі вкотре буде обговорення проблемної школи. Але сьогодні перед нами стоїть завдання намітити план дій, визначити терміни та рухатись далі у вирішенні завдань.

Адже в 2017 році Миколаївська обласна адміністрація всім нам діла надію на те, що план вирішення проблеми школи, в якій стався обвал стіни є. Було вирішено розробляти проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт школи з підсиленням.

Сьогодні проект, на який витрачено кошти, - не реалізований. Обласна державна адміністрація запропонувала план дій, ми з ним погодились, а в результаті ми опинились в глухому куті.

Аби сьогодні ми не зайшли в глухий кут ще на три роки, я хочу почути думку фахівців. Ми повинні не просто обіцяти, а вже почати діяти завтра. Я прошу всіх доповідачів сьогодні відповідати за свої слова.

На жаль, ми не побачили Новобузьку ЗОШ №1 I-III ступенів серед включених до переліку будівництва за програмою «5/5/5» (у кожній області протягом року планується побудувати в середньому по 5 нових об’єктів соціальної інфраструктури: садочків, шкіл, стадіонів)».

Вікторія Москаленко звернулась до заступника голови Миколаївської обласної адміністрації із запитанням, чому сьогодні Миколаївська обласна державна адміністрація не запропонувала жодного плану дій стосовно Новобузької школи №1.

Тетяна Стахевич пояснила депутатам та присутнім на комісії, що до списку об’єктів соціальної інфраструктури, так званого проекту «5/5/5» увійдуть ті об’єкти, які можливо буде ввести в експлуатацію відповідно до проекту вже в 2020 році.

Своє обурення ситуацією висловив депутат обласної ради Сергій Чорний. За його словами Миколаївська обласна державна адміністрація не включила проект Мостівського НВК в перелік «5/5/5», хоча введення в експлуатацію планується вже в цьому році.

Депутат обласної ради Михайло Талпа запропонував чесно називати речі своїми іменами. Адже 5 об’єктів в 2020 не будуватимуться, а лише будуть введені в експлуатацію ті об’єкти, що будувались в 2017 – 2019рр.

Мер м. Новий Буг Максим Лагодієнко зазначив, що на сьогоднішній день власником майна – будівлі Новобузької ЗОШ №1 I-III ст. є Новобузька районна рада. Передача об’єкту у власність ОТГ планується лише з липня 2020 року. Наразі є прохання від Новобузької міської ОТГ включити до проекту на 2021 рік будівництво саме нової школи.

Таку ж думку – що школу необхідно не ремонтувати, а будувати нову, розділяє заступник директора Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА.

«Сьогодні ми повинні прийняти рішення про виділення коштів з обласного та місцевого бюджету – 1, 5 млн грн. на виготовлення нової проектно-кошторисної документації, в якій буде чітко визначено термін виконання роботи затверджений графік виконання робіт».

Отже, депутати Постійної комісії обласної ради з з питань науки, культури, молоді та спорту рекомендували

- районній раді зібрати сесію та своїм рішенням передати земельну ділянку та будівлю Новобузької ЗОШ №1 I-III ст. у власність Новобузької міської ОТГ;

- Миколаївській ОДА передбачити 1,5 млн грн. субвенції для Новобузької міської ОТГ для виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва нової школи.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку