54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

«РЕКОМЕНДОВАНО ВИДІЛИТИ 1,5 МЛН. НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ БУДІВНИТЦВА НОВОЇ ШКОЛИ»,- ДЕПУТАТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИРІШИЛИ ПИТАННЯ НОВОБУЗЬКОЇ ЗОШ I-III СТ. №1

21.02.2020

Одним з найважливіших питань для розгляду на засіданні Постійної комісії обласної ради з питань науки, культури, молоді та спорту постало питання функціонування Новобузької ЗОШ І-ІІІ № 1 ступенів Новобузької районної ради.

«Після поїздки до Нового Бугу в рамках дня Миколаївської обласної ради в Ноаому Бузі вкотре буде обговорення проблемної школи. Але сьогодні перед нами стоїть завдання намітити план дій, визначити терміни та рухатись далі у вирішенні завдань.

Адже в 2017 році Миколаївська обласна адміністрація всім нам діла надію на те, що план вирішення проблеми школи, в якій стався обвал стіни є. Було вирішено розробляти проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт школи з підсиленням.

Сьогодні проект, на який витрачено кошти, - не реалізований. Обласна державна адміністрація запропонувала план дій, ми з ним погодились, а в результаті ми опинились в глухому куті.

Аби сьогодні ми не зайшли в глухий кут ще на три роки, я хочу почути думку фахівців. Ми повинні не просто обіцяти, а вже почати діяти завтра. Я прошу всіх доповідачів сьогодні відповідати за свої слова.

На жаль, ми не побачили Новобузьку ЗОШ №1 I-III ступенів серед включених до переліку будівництва за програмою «5/5/5» (у кожній області протягом року планується побудувати в середньому по 5 нових об’єктів соціальної інфраструктури: садочків, шкіл, стадіонів)».

Вікторія Москаленко звернулась до заступника голови Миколаївської обласної адміністрації із запитанням, чому сьогодні Миколаївська обласна державна адміністрація не запропонувала жодного плану дій стосовно Новобузької школи №1.

Тетяна Стахевич пояснила депутатам та присутнім на комісії, що до списку об’єктів соціальної інфраструктури, так званого проекту «5/5/5» увійдуть ті об’єкти, які можливо буде ввести в експлуатацію відповідно до проекту вже в 2020 році.

Своє обурення ситуацією висловив депутат обласної ради Сергій Чорний. За його словами Миколаївська обласна державна адміністрація не включила проект Мостівського НВК в перелік «5/5/5», хоча введення в експлуатацію планується вже в цьому році.

Депутат обласної ради Михайло Талпа запропонував чесно називати речі своїми іменами. Адже 5 об’єктів в 2020 не будуватимуться, а лише будуть введені в експлуатацію ті об’єкти, що будувались в 2017 – 2019рр.

Мер м. Новий Буг Максим Лагодієнко зазначив, що на сьогоднішній день власником майна – будівлі Новобузької ЗОШ №1 I-III ст. є Новобузька районна рада. Передача об’єкту у власність ОТГ планується лише з липня 2020 року. Наразі є прохання від Новобузької міської ОТГ включити до проекту на 2021 рік будівництво саме нової школи.

Таку ж думку – що школу необхідно не ремонтувати, а будувати нову, розділяє заступник директора Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА.

«Сьогодні ми повинні прийняти рішення про виділення коштів з обласного та місцевого бюджету – 1, 5 млн грн. на виготовлення нової проектно-кошторисної документації, в якій буде чітко визначено термін виконання роботи затверджений графік виконання робіт».

Отже, депутати Постійної комісії обласної ради з з питань науки, культури, молоді та спорту рекомендували

- районній раді зібрати сесію та своїм рішенням передати земельну ділянку та будівлю Новобузької ЗОШ №1 I-III ст. у власність Новобузької міської ОТГ;

- Миколаївській ОДА передбачити 1,5 млн грн. субвенції для Новобузької міської ОТГ для виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва нової школи.

 

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку