54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЦЕНТРІ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРОБАЦІЇ

20.02.2020

Центр ювенальної пробації, відкритий у Миколаєві 2017 року, запросив своїх партнерів, друзів і представників місцевого самоврядування на день відкритих дверей. Серед гостей заходу були радники голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко та Ганна Воронок.

                Окрему організаційну структуру в Україні створено в рамках реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх. Пробація - новітній правовий інститут у сфері виконання покарань, метою якого є виправлення засуджених і запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень на основі впровадження міжнародних стандартів та європейських правил щодо роботи з неповнолітніми, які опинились у конфлікті з законом.

                Перевага функціонування таких центрів полягає у проведенні ресоціалізації і безпосереднього виправлення неповнолітніх у громаді, без ізоляції і відриву від сім´ї. Загалом по Україні сьогодні вже працюють 14 центрів ювенальної пробації (Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Мелітополь, Маріуполь, Київ, Житомир, Львів, Рівне, Одеса, Миколаїв, Харків, Кропивницький, Полтава).

                Тут дітям, які перебувають у конфлікті із законом, надається цілий спектр послуг: виявляються фактори впливу з різноманітних сфер життя, вживаються індивідуальні заходи соціально-виховної роботи. Миколаївський центр обслуговує жителів чотирьох міських районів і двох приміських – Миколаївського та Вітовського. У рамках цієї моделі неповнолітнім клієнтам пробації також надано можливість безкоштовно вивчати англійську мову.

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку