54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЦЕНТРІ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРОБАЦІЇ

20.02.2020

Центр ювенальної пробації, відкритий у Миколаєві 2017 року, запросив своїх партнерів, друзів і представників місцевого самоврядування на день відкритих дверей. Серед гостей заходу були радники голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко та Ганна Воронок.

                Окрему організаційну структуру в Україні створено в рамках реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх. Пробація - новітній правовий інститут у сфері виконання покарань, метою якого є виправлення засуджених і запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень на основі впровадження міжнародних стандартів та європейських правил щодо роботи з неповнолітніми, які опинились у конфлікті з законом.

                Перевага функціонування таких центрів полягає у проведенні ресоціалізації і безпосереднього виправлення неповнолітніх у громаді, без ізоляції і відриву від сім´ї. Загалом по Україні сьогодні вже працюють 14 центрів ювенальної пробації (Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Мелітополь, Маріуполь, Київ, Житомир, Львів, Рівне, Одеса, Миколаїв, Харків, Кропивницький, Полтава).

                Тут дітям, які перебувають у конфлікті із законом, надається цілий спектр послуг: виявляються фактори впливу з різноманітних сфер життя, вживаються індивідуальні заходи соціально-виховної роботи. Миколаївський центр обслуговує жителів чотирьох міських районів і двох приміських – Миколаївського та Вітовського. У рамках цієї моделі неповнолітнім клієнтам пробації також надано можливість безкоштовно вивчати англійську мову.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку