54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РОБОЧА НАРАДА З РЕОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ПО ОХОРОНІ ПАМ´ЯТОК КУЛЬТУРИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

20.02.2020

На базі ліквідованої Державної інспекції по охороні пам´яток культури в Миколаївській області пропонується створити комунальний заклад культури «Миколаївський обласний методичний центр з охорони культурної спадщини». Про це йшлося під час робочої наради за участі заступника голови обласної ради Андрія Кротова, радника-помічника заступника голови облради, депутата облради Світлани Гладун, радників голови обласної ради Оксани Корсак і Ганни Воронок, голів постійних депутатських комісій обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім´ї та молоді, спорту Надії Валеріївни Іванової та з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Григорія Ташлика під головуванням Вікторії Москаленко. Обласну державну адміністрацію на нараді представляли в.о начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Віталій Бойченко, представники Департаменту фінансів облдержадміністрації, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Ілля Лукін.

                В ході наради учасники засідання детально обговорили юридично-правові аспекти підготовки даного рішення з подальшим його винесенням на розгляд депутатського корпусу обласної ради у постійних комісіях та пленарному засіданні сесії обласної ради сьомого скликання.

                Оскільки ймовірна комунальна установа стане правонаступником Державної інспекції по охороні пам´яток культури в Миколаївській області, на балансі якої перебували Курган Слави у Новій Одесі та Меморіальний комплекс у Ковалівці, природно на нараді порушувалась проблематика поточного ремонту обох пам´яток. Зокрема, фінансування відновлювальних робіт, пошуку підрядної організації для їх виконання. Головою обласної ради дані доручення і рекомендації керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради щодо негайних, невідкладних дій по запобіганню руйнації вищевказаних пам´ятників та їх ремонту.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку