54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ТА ДЕПУТАТІВ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТАРАСІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

20.02.2020

Сьогодні на зустріч з головою Миколаївської обласної ради приїхали представники громади Тарасівської сільської ради з проханням розібратись в ситуації, що склалась у зв’язку із втіленням в життя Перспективного плану об’єднання громад у Первомайському районі розробленим Міністерством регіональної політики.

Громада абсолютно не згодна із планом об’єднання Тарасівської сільської ради із Синюхінобрідською сільською радою, а виступають за об

З громадськістю таке рішення не обговорювалось. До того ж, за словами представників громади - членів ініціативної групи Л.С. Герасименко, Н.Ф. Бондар, В.М. Равлюк, С.Г Немирівської на позачерговій сесії Тарасівської сільської ради від 19.02.2020 під тиском деяких депутатів обласної ради, які мають особисту зацікавленість, було прийняте рішення про об’єднання Тарасівської та Синюхінобрідською сільських рад. Громада вважає рішення сільської ради від 19.02.2020 таким, що не має чинності.

До голови Миколаївської обласної ради люди звернулась із проханням сприяти внесенню змін до Проєкту перспективного плану об’єднання громад, розробленого Міністерством регіональної політики доки він знаходиться на стані доопрацювання і затвердження із врахуванням волевиявлення та інтересів громади.

За словами представників громади Тарасівської сільської ради вони зацікавлені в об’єднанні із Лисогірською сільською радою в ОТГ, оскільки територіально вони знаходяться в безпосередній близькості.

Вікторія Москаленко зазначила, що дійсно, об’єднання Тарасівської та Синюхінобрідської сільських рад суперечить методиці об’єднання. Тому Вікторія Москаленко звертатиметься із листом до Міністерства регіональної політики аби допомогти людям зберегти свої інтереси.

Представники громади поскаржились, що вони намагаються донести свою позицію до депутатів сільської ради, але ті відмовляються говорити зі своїми виборцями.

Депутат обласної ради, голова Постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та ЗМІМихайло Талпа запропонував організувати зустріч в обласній раді з депутатами Тарасівської сільської ради аби заслухати їх позицію.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку