54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДЕНЬ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА АРБУЗИНЩИНІ РОЗПОЧАТО.

   Голова Миколаївської обласної ради разом із депутатами облради Валерієм Колесниковим, Григорієм Маріним, Сергієм Наказенком, Юрієм Кретом, Михайлом Талпою, Надією Боднар, Ганною Воронок, Сергієм Чмирьом розпочала одноденний робочий візит до Арбузинського району Миколаївщини в рамках виїзного дня Миколаївської обласної ради. 19-го лютого Вікторія Вікторівна здійснить зустрічі з жителями району, представниками районної влади.

    До робочого графіку включено відвідування Благодатненської об'єднаної територіальної громади, об´єктів соціальної сфери безпосередньо у районному центрі.
Арбузинщина – сільськогосподарський район. Край хліборобів. Тут живуть талановиті, небайдужі до рідної землі, неньки України і Миколаївської області люди. Вони становлять інтелектуальний і культурний потенціал. Власною працею, продукцією підприємств, творчими досягненнями, характерними рисами справжніх господарів ці люди зміцнюють авторитет Арбузинського району.

    Промисловості тут майже не має. Вона займає низький відсоток у валовому виробництві району. З діда-прадіда на Арбузинщині передається любов до сільської праці. Красномовним тому свідченням є щорічні показники врожаю зернових культур. Вони одні з кращих в області. Сільське господарство – перша і основна за обсягами виробництва і зайнятості населення галузь у районі. Родючі чорноземи сприяють вирощуванню значних врожаїв зернових культур.

   Щороку Арбузинський район посідає лідируючі позиції у нарощуванні темпів розвитку тваринництва. У рослинництві передовими господарствами є «Оберіг» села Семенівка, яке очолює Олександр Олександрович Чебан. Ще одним сільськогосподарським підприємством в Арбузинському районі, яке стрімко розвивається, нарощує свої потужності та щороку збільшує обсяги виробництва є товариство з обмеженою відповідальністю «Промінь». Щороку у господарстві досягають значних результатів у веденні молочного скотарства.

   Постійному підвищенню ефективності сприяє розведення спеціалізованих вітчизняних порід корів чорно-рябої та червоно- рябої. І звичайно селекційно-племінна робота. У 2006 році тут встановлено сучасну доїльну залу «карусель». Її колесо робить один оберт за 9 хвилин. І цього вистачає, аби видоїти корів. Тут все повністю автоматизовано.

   І Благодатненський птахопром», де керівником Олег Олександрович Юрченко. Історія Аграрного підприємства «Благодатненський птахопром» бере свій початок наприкінці 80-, початку 90 рр. минулого століття. Так у 1990 році за ініціативи Олега Юрченка було створено орендний колектив з інкубації та вирощування птиці. Тоді він налічував лише п’ять осіб.

    Олег Олександрович опанував роботу на конвеєрі, сільськогосподарській техніці.
У 1997 році Олег Юрченко відкриває фермерське господарство. Тоді ж для виробничих потреб орендував приміщення у Арбузинського райптахопрому. Значні досягнення його команди вселили віру у краще майбутнє у працівників підприємства орендодавця. Тим часом воно занепадало. На вимогу колективу терміново скликали загальні збори і одностайним рішенням працівників кермо управління передали перспективному очільникові - Олегу Юрченкові.

    Досвід світових і вітчизняних лідерів галузі птахівництва Олег Олександрович запозичував всіма можливими способами. Згодом це дало відчутні результати.

    Сьогодні сфера діяльності підприємства «Благодатненський птахопром» - охоплює широкий спектр напрямків – зокрема, це вирощування зернових та технічних культур і розведення птиці. Поголів’я сягає 500 тисяч. Протягом року виробляють близько 50 млн штук яєць. Здобутки успішного керівника та його колективу високо оцінені на державному рівні. Олег Юрченко нагороджений орденами «За заслуги» 2-го та 3-го ступенів. 2009 року Олег Юрченко став переможцем конкурсу «Людина року Миколаївщини»у номінації «Сільське господарство».

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку