ДЕНЬ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА АРБУЗИНЩИНІ. ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА БЛАГОДАТНЕНСЬКУ ОТГ
19.02.2020
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15821045295e4cffd1e6751-300x300.jpg)
У жовтні 2019 року виповнилося три роки з дня утворення Благодатненської об´єднаної територіальної громади. В рамках дня Миколаївської обласної ради 19 лютого Вікторія Москаленко побувала тут, поспілкувалася з мешканцями. Власне кажучи, голову Миколаївської обласної ради Вікторію Вікторівну Москаленко і депутата Миколаївської обласної ради Михайла Талпу можна вважати «хрещеними батьками» Благодатненської ОТГ. Майже чотири роки тому, у серпні 2016-го, молоді політики Вікторія Москаленко і Михайло Талпа зустрічались у Семенівці з представниками громади. Тут якраз тривав другий етап громадського обговорення процесу створення Благодатненської об´єднаної територіальної громади. До її складу увійшли шість сільських рад:
- Семенівська ( у складі населених пунктів Семенівка, Булацелово, Остапівка);
- Воєводська ( село Воєводське);
- Рябоконівська (село Рябоконеве);
- Новогригорівська (село Новогригорівка);
- Садівська ( у складі населених пунктів Садове, Виноградний Яр, Зелена Поляна, Новомихайлівка);
- Благодатненська (село Благодатне);
![86969532_2775903092446667_3477394716150988800_n](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/NEWS/86969532_2775903092446667_3477394716150988800_n.jpg)
Наприкінці року минулого року жителі та гості Благодатненської об’єднаної територіальної громади відсвяткували третю річницю її заснування. Урочистості відбулися у центрі села Благодатне. В рамках святкових заходів було організовано спортивні змагання, виставки поробок учнів загальноосвітніх шкіл та місцевих умільців, фотовиставку вихованців гуртка Воєводської ЗОШ. Бажаючі взяли участь у розіграші лотереї.
З вітальним словом до земляків звернувся голова Благодатненської ОТГ Володимир Неграй. З нагоди свята та за багаторічну сумлінну працю, здобутки у професійній діяльності, активну участь у громадському житті грамотами Миколаївської обласної ради і Благодатненської ОТГ відзначили працівників і жителів громади. Завершальним акордом святкувань стали концерт, народні гуляння і частування смаколиками.
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку