54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

УВАГА! ОБЛАСНИЙ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

17.02.2020

Пріоритетні напрями конкурсу у 2020 році:

 • благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення зовнішнього освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини)
 • зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери (шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарняних амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, самодіяльних творчих колективів)
 • розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах та місцях масового відпочинку населення, оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми)
 • поліпшення безпеки життя шляхом зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф
 • розвиток туристичної діяльності та курортної справи, відновлення народних промислів, створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів
 • підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії
 • модернізація мереж водопостачання та водовідведення
 • організація заходів з охорони навколишнього природного середовища
 • організація захисту громадського порядку

Мета конкурсу:

Сприяння об'єднаним територіальним громадам, громадам сіл, селищ, міст і районів Миколаївської області у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного та екологічного характеру, створення умов для їх сталого розвитку.

Основними завданнями конкурсу є:

 • об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування, громадських організацій, органів самоорганізації населення Миколаївської області для розв’язання соціально значущих проблем місцевого розвитку; відбір проектів та програм з метою надання за рахунок коштів обласного бюджету фінансової підтримки ініціатив з розвитку місцевого самоврядування; поширення позитивного досвіду, набутого у процесі вирішення соціально-економічних проблем місцевого значення;
 • підвищення рівня самоорганізації населення та внутрішнього розвитку

Обсяги фінансування у 2020 році:

 • 300 тис. грн. - І категорія (сільські, селищні ради)
 • 400 тис. грн. - ІІ категорія (міста обласного та районного значення)
 • 400 тис. грн. - ІІІ категорія (ради об'єднаних територіальних громад)
 • 300 тис. грн. - IV категорія (районні ради)

Фінансування:

Бюджет програми щороку затверджується під час прийняття, або коригування обласного бюджету.

На конкурс приймаються проекти, у яких передбачається фінансування з місцевих бюджетів в обсязі не менш як 30 відсотків від їх загальної вартості (з будь-яких джерел, не заборонених чинним законодавством).

Документи для участі у конкурсі:

1. Титульний лист.

2. Проектна заявка згідно із встановленим зразком.

3. Кошторис витрат за проектом.

4. Лист на ім’я голови миколаївської обласної ради від органу місцевого самоврядування – суб’єкта подання проекту.

5. Лист на ім’я голови наглядової ради конкурсу з рекомендаціями місцевої експертної групи про схвалення та підтримку проекту.

6. Копія протоколу районного форуму місцевого розвитку про розгляд та підтримку проектної заявки.

7. Протоколи засідання/зборів територіальної громади, громадської організації про обрання проблеми для вирішення у рамках конкурсу, затвердження бюджету проекту та обсягів співфінансування.

8. Детальна інформація щодо об’єкта впровадження: - пояснювальна записка;- креслення (у разі необхідності); - дефектний акт;- проектно-кошторисна документація; - фото об’єкта (фасади будівлі з чотирьох боків, фото окремих проблемних місць);- календарний графік проведення робіт та фінансування.

 Конкурсанти подають до обласної ради заявку і пакет конкурсних документів за адресою: м.Миколаїв, вул.Адміральська, 22, ІІІ поверх, каб.325

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку