54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО І ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗУСТРІЛИСЬ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «EMC ENERGY»

14.02.2020

Компанія «EMCENERGY» з Туреччини, яка спеціалізується на наданні послуг у сфері енергетики, вийшла на голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко і депутатів Миколаївської обласної ради з пропозицією реалізації в нашому регіоні інвестиційного проекту по будівництву електростанції, яка вироблятиме електроенергію з твердих побутових відходів. На полігонах накопичується метан. Його пропонують використовувати для потреб області без шкоди для навколишнього середовища. Крім того компанія має колосальний досвід у сортуванні сміття.

                На сьогоднішній день в Туреччині вже функціонують чотири електростанції Компанії «EMCENERGY». З них дві потужністю по 6 МВт кожна, одна потужністю 9,6 МВт і ще одна 1,2 МВт. За попередніми підрахунками аналогічна і перша в Миколаївській області електростанція вироблятиме 4МВт електрики.

                «Даний проект сьогодні дуже необхідний Миколаївській області. І ми зацікавлені в його реалізації. Перш за все, мова йде про екологію Миколаївщини. По-друге, на цьому виробництві працюватимуть наші люди, жителі області. Головне, що ми в кінцевому результаті зрештою впорядкуємо питання поводження з твердими побутовими відходами без шкоди для навколишнього природного середовища»,-зазначила Вікторія Вікторівна.

                Перша зустріч з представниками компанії «EMCENERGY» мала конструктивний характер. Обидві сторони діалогу домовились про можливість відвідування потужностей «EMCENERGY» безпосередньо у Туреччині делегацією з Миколаївської області і подальшу співпрацю.

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку