54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО І ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ ІЛЛЯ РЄЗНІКОВ ПРОВЕЛИ НАРАДУ З ВІТОВЧАНАМИ ПО ДОБУДОВІ СПОРТИВНОЇ ЗАЛИ М-ПОГОРІЛІВСЬКОЇ ЗОШ I-II СТУПЕНІВ

14.02.2020

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і депутат Миколаївської обласної ради Ілля Рєзніков ввечері 13-го лютого приїхали на зустріч із батьками вихованців М-Погорілівської ЗОШ I-II ступенів. Привід для діалогу мали достатньо вагомий. Мова йде про завершення добудови спортивної зали із додатковими кабінетами. В зустрічі з громадою взяв участь новообраний голова М-Погорілівської ОТГ Андрій Ботанін.

Наприкінці 2019-го відбувся тендер і визначено підприємство-переможця. Підрядник, який займатиметься фінальними роботами, готовий зайти на об`єкт щойно дозволять погодні умови.

Тепер на заваді може стати нестача коштів. 16 травня на засіданні 26 позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання депутатським корпусом ухвалено рішення відносно виділення 4,7 мільйонів гривень на добудову спортивної зали із додатковими кабінетами М-Погорілівської ЗОШ I-II ступенів Вітовського району. Через зухвале зволікання, неефективне виконання власних обов`язків деякими державними службовцями Вітовської райдержадміністрації, виділену суму так і не було освоєно. Гроші повернулися до обласного бюджету. Більш того, станом на січень 2020 року кошторис збільшився на 2,3 мільйона гривень.

«Підрядник є. Тепер необхідно голосувати за виділення коштів, які повернулися до обласного бюджету наприкінці 2019. Оскільки сума зросла, обласна рада готова проголосувати і ще раз підтримати виділення 4,7 мільйона гривень. Але різницю у 2,3 мільйона необхідно шукати. Я звертаюся до керівництва об´єднаної територіальної громади. Необхідно до цього процесу підключитися всім разом. Головне, що є підрядник і він готовий працювати»,- акцентувала голова обласної ради.

Активно до процесу підключився депутат Миколаївської обласної ради, член постійної депутатської комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Ілля Рєзніков. Іллю Борисовича, який протягом тривалого часу обирався тут депутатом сільської ради, обурює ганебне явище безвідповідального ставлення до роботи попереднім підрядником, державними службовцями. Від чужої недбалості і байдужості страждають діти і педагогічні працівники школи. Тепер Ілля Борисович Рєзніков взяв на себе зобов´язання по вирішенню цілої купи організаційних питань. Готовий підтримати добудову через спрямування депутатських коштів.

В результаті Вікторія Вікторівна, Ілля Борисович та Андрій Леонідович домовилися про спільні дії по завершенню об´єкту.

Нагадаємо, тут протягом довгого часу триває спорудження спортивної зали із додатковими кабінетами. Роботи здійснювались за рахунок коштів ДФРР, шляхом подання проекту на конкурс. Але і досі прибудову до основного приміщення школи не введено в експлуатацію. На це були об’єктивні і суб’єктивні причини, зазначила під час зустрічі з вітовчанами Вікторія Вікторівна. Готовність об’єкту складає майже 95%. Завершення робіт із нетерпінням чекають не лише учні М-Погорілівської ЗОШ І - ІІ ступенів, але й мешканці населеного пункту. Зала має стати центром занять спортом дорослих і дітей, організації культурно-дозвіллєвих заходів.

Проектантами прораховано мінімум робіт, які потрібні для введення спортивної зали в експлуатацію. Серед першочергових кроків – завершення монтажу системи опалення з подальшою експлуатацією приміщення у зимовий період. Друге питання – електроенергія. Природно і зрозуміло, що без під’єднання до джерела електричного живлення теж експлуатація будівлі неможлива. І встановлення нормального водо забезпечення та водовідведення об`єкту.

 

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку