54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВРУЧИЛА ХРЕСТ СВЯТОГО МИКОЛАЯ УЧАСНИКОВІ АТО ОЛЕГУ СУРАЄВУ

14.02.2020

13 лютого голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась із родиною учасника антитерористичної операції Олега Сураєва з Нового Бугу. Захисникові територіальної цілісності країни голова облради вручила відзнаку Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая». За сприяння голови обласної ради і радника голови облради Вікторії Матієнко поступово здійснюється пошук вирішення житлової проблеми Сураєвих.

З цією сім´єю голова облради познайомилась у грудні 2019-го. Олег Сураєв з дружиною 9-го грудня побував на прийомі у Вікторії Вікторівни Москаленко за участі радника голови облради Вікторії Матієнко. Справа у тім, що родина учасника бойових дій на Сході України потребує поліпшення житлових умов. Як тоді стверджував сам заявник, місцева влада не чула їх і не реагувала на звернення. Ситуація ускладнюється ще й важким станом здоров’я Олега, який погіршився внаслідок перебування у зоні бойових дій. З метою вирішення порушеного питання голова обласної ради дала доручення направити листи до відповідних інстанцій для подальшого реагування. Того ж дня було заплановано виїзд до Новобузького району радника голови обласної ради.

11 грудня Вікторія Матієнко, за дорученням голови обласної ради, побувала у Новому Бузі. В кабінеті Новобузького міського голови Максима Лагодієнка відбулась зустріч з учасниками україно-російської війни, міським головою та представниками соціального захисту населення. Під час зустрічі порушувалось і питання Олега Сураєва. Вікторія Матієнко та Максим Лагодієнко домовились про співпрацю з метою позитивного розв´язання проблеми.

Сьогодні Олег Сураєв доповів Вікторії Москаленко про ситуацію, просування справи у Новому Бузі. Його вже поставлено на квартирний облік. Спільно із органами соціального захисту триває пошук відповідної програми, яка дозволить новобужанину Олегу Сураєву стати щасливим власником помешкання у найближчому майбутньому.

 

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку