54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВРУЧИЛА ХРЕСТ СВЯТОГО МИКОЛАЯ УЧАСНИКОВІ АТО ОЛЕГУ СУРАЄВУ

14.02.2020

13 лютого голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась із родиною учасника антитерористичної операції Олега Сураєва з Нового Бугу. Захисникові територіальної цілісності країни голова облради вручила відзнаку Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая». За сприяння голови обласної ради і радника голови облради Вікторії Матієнко поступово здійснюється пошук вирішення житлової проблеми Сураєвих.

З цією сім´єю голова облради познайомилась у грудні 2019-го. Олег Сураєв з дружиною 9-го грудня побував на прийомі у Вікторії Вікторівни Москаленко за участі радника голови облради Вікторії Матієнко. Справа у тім, що родина учасника бойових дій на Сході України потребує поліпшення житлових умов. Як тоді стверджував сам заявник, місцева влада не чула їх і не реагувала на звернення. Ситуація ускладнюється ще й важким станом здоров’я Олега, який погіршився внаслідок перебування у зоні бойових дій. З метою вирішення порушеного питання голова обласної ради дала доручення направити листи до відповідних інстанцій для подальшого реагування. Того ж дня було заплановано виїзд до Новобузького району радника голови обласної ради.

11 грудня Вікторія Матієнко, за дорученням голови обласної ради, побувала у Новому Бузі. В кабінеті Новобузького міського голови Максима Лагодієнка відбулась зустріч з учасниками україно-російської війни, міським головою та представниками соціального захисту населення. Під час зустрічі порушувалось і питання Олега Сураєва. Вікторія Матієнко та Максим Лагодієнко домовились про співпрацю з метою позитивного розв´язання проблеми.

Сьогодні Олег Сураєв доповів Вікторії Москаленко про ситуацію, просування справи у Новому Бузі. Його вже поставлено на квартирний облік. Спільно із органами соціального захисту триває пошук відповідної програми, яка дозволить новобужанину Олегу Сураєву стати щасливим власником помешкання у найближчому майбутньому.

 

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку