54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«БЕЗКАРНІСТЬ ПОРОДЖУЄ ВСЕДОЗВОЛЕНІСТЬ»,- ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ОБУРЕНА НЕВИКОНАННЯМ ФІРМОЮ-ПІДРЯДНИКОМ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН ЩОДО ТЕРМІНУ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЯКОСТІ РЕМОНТНИХ РОБІТ

07.02.2020

«БЕЗКАРНІСТЬ ПОРОДЖУЄ ВСЕДОЗВОЛЕНІСТЬ»,- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко обурена невиконанням фірмою-підрядником договірних відносин щодо терміну реалізації та якості ремонтних робіт в радіологічному відділенні Миколаївського обласного центру онкології та Миколаївської обласної клінічної лікарні.

Вікторія Москаленко за участі депутата обласної ради, голови постійної комісії з питань ЖКГ, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Григорія Ташлика та депутата обласної ради Анни Воронок здійснила робочу поїздку до закладів охорони здоров’я Миколаївської обласної ради - а саме, до радіологічного відділення обласного центру онкології та Миколаївської обласної лікарні, де проходять ремонтні роботи на виконання яких виділені кошти з обласного бюджету.

В процесі перевірки виконання ремонтних робіт в радіологічному відділенні представник фірми- підрядника «Антарес- Буд» повідомила голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко що відповідно до проекту, який нині перебуває на корегуванні, ремонтні роботи будуть поділені на три черги.

Перша черга ремонтних робіт за словами представника фірми-підрядника буде завершена в кінці березня 2020 року. Інші – поетапно. Таким чином строки виконання ремонтних робіт не відповідають тим, які прописані у договорі. А також вартість самого проекту зростає.

Вікторія Москаленко обурилась, що черговий об’єкт, реалізацію якого здійснює ТОВ «Антарес-Буд», й на виконання ремонтних робіт виділено кошти в тому числі з обласного бюджету, перетворюється на «довгобуд». За словами Вікторії Москаленко затягувати ремонтні роботи на соціальних об’єктах неприпустимо, тому вона вимагає від органу виконавчої влади, а саме Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА, яке є замовником ремонтних робіт взяти на контроль хід їх виконання та прозвітувати про це найближчим часом.

В Миколаївській обласній клінічній лікарні, де у зв’язку з ремонтом покрівлі після опадів 5-го лютого були пошкоджені стеля та дах. Працівники лікарні пов’язують це саме з ремонтом даху.

Сьогодні в ході робочої поїздки до обласної клінічної лікарні Вікторія Москаленко зауважила представнику фірми забудовника, що якість ремонтних робіт є незадовільною. Те, що стіни і дах лікарні отримали пошкодження є неприпустимим.

Депутат обласної ради Григорій Ташлик запитав представника ТОВ «Антарес-Буд» про кінцевий термін завершення процесу ремонту покрівлі та чи будуть усунені пошкодження даху та стін. Зі слів представника ТОВ «Антарес-Буд» усі ремонтні роботи будуть завершені через 2 тижні. Пропозицією депутата стало зібратись знову у визначену дату та проконтролювати якість завершених робіт, на які з обласного бюджету було виділено більше 8 млн грн.

В обласній клінічній лікарні під час робочої зустрічі були присутні представники громадськості, які висловлюють занепокоєння в тому, чи буде проведено ремонт у визначений термін, адже, за їх словами, як свідчить практика, перетворення процесу реалізації ремонтних робіт більшості об’єктів, виконавцем робіт на яких є ТОВ «Антарес-Буд» в «довгобуди» є досить поширеною, з чим абсолютно погодились представники Миколаївської обласної ради.

Нині прийнято рішення перевірити реалізацію ремонтних робіт у термін, визначений виконавцем робіт як кінцевий – через 2 тижні.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку