54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗАКЛИКАЛА ПРИДІЛИТИ УВАГУ СВОЄМУ ЗДОРОВ’Ю ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ ОНКОЗАХВОРЮВАНЬ.

04.02.2020

 

Вікторія Москаленко підтримала акцію благодійного фонду «Юнітус» в рамках Всесвітнього дня боротьби з раком та в пам’ять тих, хто пішов з життя.

В цей день охочі мали змогу пройти обстеження та отримати всю необхідну консультацію, пов’язану з раком молочної залози:

-консультацію спеціалістів,

-інформаційні матеріали,

- профілактичне обстеження.

Організатори акції заявляють, що завдяки діагностиці можна якомога швидше виявити хворобу та мати шанс на повне одужання.

«Сьогодні я закликаю всіх знайти час та спланувати діагностичне обстеження. Я прошу всіх ставитись шанобливо до свого здоров’я та звертатись до сімейного лікаря, Миколаївського обласного онкологічного диспансеру для проведення обстеження.

Миколаївська обласна рада приділяє значну увагу боротьбі з онкологічними захворюваннями. На умовах співфінансування з Миколаївською міською радою депутати обласної ради виділили кошти задля того, щоб наша область мала сучасне радіологічне відділення, основної базової структури онкологічного диспансеру в Миколаївському обласному онкологічному диспансері Миколаївської обласної ради.

2 роки тому, дякуючи платникам податків, року за рахунок коштів обласного бюджету придбано систему мамографічного дослідження "Viola",-Вікторія Москаленко. Також голова Миколаївської обласної ради подякувала організаторам акції за надзвичайно важливий захід для області, адже Миколаївщина знаходиться на лідируючих позиціях по онкологічних захворюваннях в Україні.

В. о. головного лікаря Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Максим Безносенко звернувся до учасників акції: «Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день боротьби з онкозахворюваннями й кожна жінка сьогодні має змогу пройти безкоштовну УЗД-діагностику молочної залози. Дякую всім організаторам сьогоднішнього заходу - благодійному фонду «Юнітус", обласній та міській владі за підтримку».

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку