54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

"Має місце значна економія бюджетних коштів",- голова Миколаївської обласної ради позитивно оцінила запровадження енергозберігаючих технологій у комунальному навчальному закладі.

04.04.2018

До 1-го лютого 2018 року всі приміщення установи опалювались виключно за рахунок використання блакитного палива. Водночас директор закладу поставив перед собою амбіційну мету – запровадження енергозберігаючих технологій, альтернативного опалення з подальшою економією бюджетних коштів. У нагоді йому стали спеціалісти ТОВ "Альмєра". Вони розробили, виготовили та встановили унікальне у своєму сегменті обладнання. Попередньо фахівцями було здійснено енергоаудит будівель. Спорудження і монтаж модульної котельної тривав протягом двох тижнів. Чотири місяці поспіль виготовлялася технічна документація. Орієнтовна вартість проекту склала шість мільйонів гривень.

         "Підприємство, яке реалізувало цей проект виступило справжнім партнером для нашого комунального закладу. Крім економії коштів, тепла для дітей ще й має місце соціальна підтримка. Це і подарунки дітям, обладнання для їдальні. Приємно, що у співпраці ТОВ "Альмєра" та навчального закладу закладено європейський принцип. Тобто, не лише бізнес і гроші, а й соціальна складова",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         За вагомий особистий внесок у впровадження альтернативного опалення на території Миколаївської області, відродження традицій меценатства, сприяння благодійницькій діяльності, активну життєву позицію подяку обласної ради було оголошено Івану Валерійовичу Утюжниковудиректору ТОВ "АЛЬМЄРА".

         Орієнтовно, за попередніми підрахунками адміністрації комунального закладу " Загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ст центр загальної профільної освіти та комплексної реабілітації" експлуатація альтернативної котельної вивільнить близько 170 тисяч гривень на рік.

         " При опаленні використовуються пілети. Завдяки співпраці навчального закладу і компанії "Альмєра", в особі директора Івана Утюжникова, у нас з’явилася така котельна. На сьогоднішній день це не лише відмова від блакитного палива, але й значна економія бюджетних коштів",- наголошує директор Валерій Лисенко.

         У своєму прагненні запроваджувати сучасні технології Валерій Миколайович іде ще далі. Вже ведуться перемовини з меценатами та спонсорами щодо можливості встановлення сонячних батарей. Це дасть можливість, переконаний Валерій Лисенко, зберегти іще більшу суму бюджетних коштів, які можна буде витратити на інші нагальні потреби комунального закладу.

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-04-19
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрація у межах реалізації розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку