54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НАШОЮ МЕТОЮ БУЛО ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДІТЯМ

02.02.2020

В ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі Ніс-ТВ голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко з ведучим програми Віталієм Мехедою обговорли надважливу тему – надання одноразової грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на лікування та обстеження важкохворих дітей.

В кінці минулого року 12 родин отримали допомогу з обласного бюджету на загальну суму 4,7 млн грн. Депутатський корпус чітко окреслив, що допомога на лікування - завжди пріоритетний напрямок. До того ж, грошова допомога, яку отримують родини на лікування дітей здійснюється за рахунок коштів платників податків. Зусиллями голови Миколаївської обласної ради та завдяки підтримці депутатського корпусу було нарешті досягнуто позитивного результату і відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на лікування та обстеження важкохворих дітей була надана допомога.

Сьогодні одна дитина, на лікування якої була надана допомога з обласного бюджету знаходиться на лікуванні за кордоном.

На сьогодні на ім’я голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко надійшло 12 звернень від батьків важкохворих дітей. Батьки важкохворих дітей звертаються до обласної ради та надають документи, які передбачені Порядком. Кожен випадок розглядається на комісією з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на лікування та обстеження важкохворих дітей й приймається рішення. Звичайно, передбачений звіт за виділені кошти.

«Нашою метою було допомогти врятувати життя дітям, які цього потребують. Навіть одне врятоване життя для нас – це велике спільне досягнення. Я вважаю, що позитивною подією для громади області було те, що Порядок надання одноразової грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на лікування та обстеження важкохворих дітей запрацював і сьогодні ми маємо змогу допомогти тим, хто цього дійсно потребує», - Вікторія Москаленко

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку