54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«Я ПОСМІХАЮСЬ ДЯКУЮЧИ ВАМ!»,- В МИКОЛАЄВІ ПРОЙШОВ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР РИММИ ЗЮБІНОЇ

02.02.2020

«Я ПОСМІХАЮСЬ, ДЯКУЮЧИ ВАМ!»,- В МИКОЛАЄВІ ПРОЙШОВ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР РИММИ ЗЮБІНОЇ

 За ініціативи та підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та за підтримки благодійного фонду Олександра Жолобецького «З добром до людей» на сцені Миколаївського академічного театру ляльок пройшов творчий вечір Римми Зюбіної - неперевершеної акторки, громадської діячки, справжньої патріотки, неймовірної краси жінки - «Про життя- відверто» в рамках проекту, започаткованого Віктором Смірновим – «Сильні жінки з Миколаївщиною». 

#СильніЖінки_з_Миколаївщиною

Римма Зюбіна стала першою гостею проекту, яка відверто говорила про себе, про сцену, родину, громадську позицію, принципи, якими не можна поступатись заради вигоди, людські цінності, порядність. Її виступ не залишив по собі байдужим жодного з глядачів.

Камерна атмосфера сцени Миколаївського театру ляльок створила неповторну атмосферу!

Вікторія Москаленко дякувала актрисі за чудовий вечір: «Риммо! Ми всі в захваті від Вас! Чекаємо на зустріч знову!У Вас щира і потужна енергетика! Ви з тих акторок, яких потрібно бачити і слухати на екранах і на сцені безперервно!»

 Меценат проекту «Симльні жінки з Миколаївщиною» Олександр Жолобецький, який завжди підтримує соціальні проекти незалежної театральної платформи, відмітив, що декілька годин спілкування з залом сильної. мудрої та чарівної жінки Римми Зюбіної пролетіли непомітно. Він подякував акторці за вечір та за можливість долучитись до його організації. Олександр Жолобецький назвав відкриття проекту "Сильні жінки з Миколаївщиною» тріумфальним й анонсував його продовження.

 Автор проекту «Сильні жінки з Миколаївщиною», керівник Незалежної театральної платформи Віктор Смірнов зазначив, що після першого творчого вечора Римми Зюбіної відчуває радість та блаженство. Три його музи – Римма Зюбіна, Вікторія Москаленко та Сталіна Лагошняк надихнули його на створення проекту. Відгуки глядачів ще раз підтвердили, що це була влучна ідея. Віктор Смірнов подякував Риммі за те, що попри зайнятість та щільний графік вона знайшла змогу присвятити свій час глядачам в Миколаєві. Він пообіцяв, що незабаром на нас чекають нові зустрічі з сильними жінками, які також відверто та про все говоритимуть з глядачами.

 Підтвердженням слів автора та керівника проекту є численні відгуки глядачів.

Олена Гудніченко: «Риммо! Чекаємо знову у Миколаєві!
Слухаючи Вас, зрозуміла, що я не одна!
Дуже приємно, що є люди, які мають таке ж бачення ситуації і проблем, мають свою політичну культуру і стійкість!»

Тетяна Макаронова: «В житті багатьох жінок наступає криза середнього віку. Я запізнилась зі своєю - ставила на ноги доньку, працювала, піклувалась про сімейне майно.

А нещодавно стало зовсім тяжко на душі. Що якби мала ще одне життя, то прожила б його інакше. Вочевидь на відповідь про крик моєї душі Бог руками Віктора Смірнова дозволив потрапити на творчій вечір Римми Зюбіної. Я зрозуміла, що завжди треба боротись до останнього й багато, що я робила в житті – було правильним. Мені б хотілось, щоб українці почули Римму і зробили крок назустріч взаємній повазі.

Надзвичайна подяка Віктору Смірнову, Олександру Жолобецькому, Вікторії Москаленко за організації такої необхідної для багатьох зустрічі»

Римма Зюбіна поділилась своїми враженнями про зустріч з глядачами в Миколаєві: «Дякую, Миколаїв! Дякую кожному, хто проміняв сьогодні кумів-сватів на зустріч зі мною.

Дякую Вікторії Москаленко за запрошення! Дякую Віктору Смірнову за підготовку і організацію чудового вечора! Всі Ваші добрі слова зі мною. Я повертаюсь в Київ, навколо мене море квітів, і я посміхаюсь, дякуючи Вам!»


#СильніЖінки_з_Миколаївщиною

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку