54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ

31.01.2020

На початку січня Кабінетом Міністрів України було прийнято розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Про функціонування мережі опорних закладів Миколаївщини і роботу галузі охорони здоров’я в умовах реформування йшлося сьогодні, 31 січня, на засіданні госпітальної ради.

         Перелік опорних закладів Миколаївської області погодили наприкінці 2019-го. До його складу увійшли шість закладів:

-         Комунальне некомерційне підприємство «Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради;

-         Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради;

-         Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги»;

-         Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська лікарня№3»;

-         Комунальне некомерційне підприємство «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» Баштанської районної ради Миколаївської області.

За рахунок державних коштів та 10% регіонального співфінансування здійснюватиметься ремонт приймальних відділень та закупівля для їх потреб сучасного обладнання. До 10-го лютого в регіони з Києва надійдуть дизайн приміщень з розрахунком кількості необхідних палат і кабінетів, технічне завдання щодо електрифікації, зазначив начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Павло Георгієв. Президентом України та Прем’єр-міністром поставлено завдання завершити всі роботи до серпня.

         На виконання доручення Прем’єр-міністра України також розроблено модель спроможної мережі первинної, екстреної та спеціалізованої допомоги. Її автори взяли до уваги методики та вимоги, які висувалися Міністерством охорони здоров’я, погодження структурних підрозділів облдержадміністрації та безпосередньо керівників установ. Також лікарні, які потрапили до цього переліку оцінювалися за рівнем ресурсного та матеріально-технічного забезпечення.

         Важливим аспектом, акцентувала увагу присутніх заступник начальника управління охорони здоров’я Оксана Черненко, є надання пріоритетних послуг:

медичної допомоги при пологах, медичної допомоги новонародженим у неонатальному періоді, допомога при інфаркті міокарда, медична допомога при гострому мозковому інсульті, рання діагностика онкологічних захворювань. Відповідно до вимог НСЗУ та чинного законодавства, згідно із оперативною інформацією управлінням охорони здоров’я сформовано перелік медичних закладів, які зможуть працювати з такими пацієнтами і надавати якісні послуги.

        

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку