54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ/ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ВРУЧЕНО СЕРТИФІКАТИ НА ОТРИМАННЯ ЖИТЛА!

31.01.2020

Відповідно до комплексної програми «Турбота» за кошти обласного бюджету, в тому числі на умовах спів фінансування з бюджетів міст, сіл, селищ, ОТГ та районів області було придбано житло учасникам бойових дій з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України та потребують поліпшення житлових умов та інших категорій громадян.

 

 

Вікторія Москаленко привітала сім’ї з такою важливою та приємною подією. Вона зазначила, що продовжується співпраця в частині співфінансування для придбання житла з міською радою. Піклування про сім’ї військовослужбовців повинно бути на першому місці. Вікторія Москаленко подякувала платникам податків. Саме завдяки їм є можливість сьогодні реалізувати програму придбання житла для сімей військовослужбовців та категорій громадян, які цього потребують.

 

Наразі ми вітаємо Миколу Реву, Миколу Патенка, Олександра Білого, Сергія Радюка, Олександра Левченка, Дмитра Флягу, Костянтина Павленка, Ярослава Кармазя, Олександру Коваленку, Василя Данченка, Олександра Рягіна, Сергія Шевчука, Станіслава Гончаренко, Івана Бунчука, Олександра Герасименка, Віктора Коцара з отриманням сертифікатів на житло!

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку