54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

РАДНИК ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МАТІЄНКО ЗДІЙСНИЛА ПОЇЗДКУ ДО НОВООДЕСЬКОГО РАЙОНУ

28.01.2020

Адже це прекрасно - допомагати, це єдине, що дійсно має ціну і приносить нагороду, говорив австрійський письменник, критик, автор численних белетризованних біографій Стефан Цвейг. Українці завжди були небайдужі до вирішення проблем тих, хто цього потребував.З початком бойових дій на Сході країни кількість категорій населення, які вимагають психологічної, методичної допомоги зросла. Справжні фахівці своєї справи приділяють постійну увагу сім’ям загиблих захисників територіальної цілісності і незалежності держави, демобілізованим учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, дітям військовослужбовців.

Реабілітація і оздоровлення, медичний супровід, надання соціальної допомоги, реалізація відповідних програм у районах області – все це і багато іншого на систематичному контролі радника голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Матієнко та Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

 

         Наприкінці минулого року, згідно із розпорядженням голови обласної ради Вікторії Москаленко і за ініціативи її радника Вікторії Матієнко, було розпочато цілий напрям роботи, спрямований на підтримку і вирішення проблем Героїв – захисників та їх родин. Декілька зустрічей, з наступним виїздом до районів, відбулись безпосередньо у Миколаєві. Наступний етап – поїздки, які мають на меті аналіз реалізації Обласних комплексних програм у районах Миколаївщини, вивчення ситуації із отриманням пільг тощо.

 

         У вівторок, 28 січня, така зустріч за участі радника голови Миколаївської обласної ради Вікторії Матієнко та Анжели Лайдьонової, головного спеціаліста Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб відбулась у Новоодеському районі. До діалогу із ветеранами неоголошеної російсько-української війни долучилися голова райдержадміністрації Володимир Суровцев, спеціалісти відділу соціального захисту населення, районного військомату. В ході спілкування учасники бойових дій ділилися своїми проблемами, отримали відповіді на питання, які їх цікавили. Переважною більшістю жителів району хвилює надання якісної медичної допомоги у разі необхідності, отримання земельних ділянок. Окремі звернення взято під особистий контроль Вікторії Матієнко, Анжели Лайдьонової та Володимира Суровцева.

 

 


Події

05 березня 2020 року, об 11 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться  тридцять друга позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

Розпорядження голови обласної ради від 27.02.2020 року №25-p 

Оголошення Читати всі
2020-02-26
Оголошення

Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі № 400/571/20 за позовом Миколаївської обласної державної адміністрації до Миколаївської обласної ради про визнання протиправним та нечинним окремих положень рішення Миколаївської обласної ради від 26 грудня 2019 рок №15 "Про обласний бюджет Миколаївської області на 2020 рік".

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Лютий 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку