54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РАДНИК ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МАТІЄНКО ЗДІЙСНИЛА ПОЇЗДКУ ДО НОВООДЕСЬКОГО РАЙОНУ

28.01.2020

Адже це прекрасно - допомагати, це єдине, що дійсно має ціну і приносить нагороду, говорив австрійський письменник, критик, автор численних белетризованних біографій Стефан Цвейг. Українці завжди були небайдужі до вирішення проблем тих, хто цього потребував.З початком бойових дій на Сході країни кількість категорій населення, які вимагають психологічної, методичної допомоги зросла. Справжні фахівці своєї справи приділяють постійну увагу сім’ям загиблих захисників територіальної цілісності і незалежності держави, демобілізованим учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, дітям військовослужбовців.

Реабілітація і оздоровлення, медичний супровід, надання соціальної допомоги, реалізація відповідних програм у районах області – все це і багато іншого на систематичному контролі радника голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Матієнко та Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

 

         Наприкінці минулого року, згідно із розпорядженням голови обласної ради Вікторії Москаленко і за ініціативи її радника Вікторії Матієнко, було розпочато цілий напрям роботи, спрямований на підтримку і вирішення проблем Героїв – захисників та їх родин. Декілька зустрічей, з наступним виїздом до районів, відбулись безпосередньо у Миколаєві. Наступний етап – поїздки, які мають на меті аналіз реалізації Обласних комплексних програм у районах Миколаївщини, вивчення ситуації із отриманням пільг тощо.

 

         У вівторок, 28 січня, така зустріч за участі радника голови Миколаївської обласної ради Вікторії Матієнко та Анжели Лайдьонової, головного спеціаліста Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб відбулась у Новоодеському районі. До діалогу із ветеранами неоголошеної російсько-української війни долучилися голова райдержадміністрації Володимир Суровцев, спеціалісти відділу соціального захисту населення, районного військомату. В ході спілкування учасники бойових дій ділилися своїми проблемами, отримали відповіді на питання, які їх цікавили. Переважною більшістю жителів району хвилює надання якісної медичної допомоги у разі необхідності, отримання земельних ділянок. Окремі звернення взято під особистий контроль Вікторії Матієнко, Анжели Лайдьонової та Володимира Суровцева.

 

 


Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку