54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«ТРЕБА СПІЛКУВАТИСЯ З ЛЮДЬМИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ФІДБЕК»,- ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСТЬ

23.01.2020

В рамках триденного візиту півднем України 22 січня у Миколаєві побував Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Поїздки регіонами дають чітке розуміння здобутків та прорахунків діючої влади, говорить спікер парламенту. Безпосереднє спілкування з людьми відкриває очі на існуючі проблеми, які потребують саме втручання, а згодом ухвалення відповідних законопроектів депутатами Верховної Ради. Житомирщина, Дніпропетровщина, тепер три південні області: Херсонська, Миколаївська та Одеська. У Дмитра Разумкова достатньо насичений графік. Не в його стилі витрачати час на так зване «кабінетне керування».

         «Коли ти сидиш у кабінеті, ти втрачаєш зв’язок із реальністю, зв’язок із людьми. Це ні до чого доброго не приводить»,- переконаний Дмитро Разумков.

         Протягом дня Голова Верховної Ради встиг відвідати два державних підприємства: ДП НВКГ «Зоря-«Машпроект»» та філію «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Економіка – ключовий ресурс розвитку держави. І вона, наголошує Дмитро Разумков, попереду політики.

         «Якщо ми не будемо мати економіку, не матимемо ресурсів для розвитку нашої країни…Я зараз кажу про залучення інвестицій, про внутрішні, власні інвестиції, і про стабільне функціонування державних підприємств у тому числі, ми не зможемо побудувати велику державу і вирішити ті проблеми, які сьогодні перед нами стоять»,- зазначив в ході спілкування із миколаївськими журналістами Голова Верховної Ради України.

         Не обійшов спікер парламенту своєю увагою і проблематику суднобудування – колись ключової галузі виробництва, як для Херсонщини, так і для Миколаївщини. Протягом тривалого часу вона занепадає. Цьому сприяли різні об’єктивні і суб’єктивні причини. Звичайно, зосереджувати зусилля на її відродженні необхідно. Втім, зробити це в один момент навряд чи вдасться, підкреслює Дмитро Разумков. До підтримки суднобудування у Верховній Раді України готові, дав зрозуміти спікер українського парламенту. Проте, акцентував, що не одними законопроектами справа робиться.

         «Підтримати закон готові. Проблема полягає у наступному. Якщо тільки писати закони, не обгрунтовуючи їх економічно, не створюючи під них відповідну базу, це буде марна справа. Це буде просто закон, який не працюватиме. Потрібен комплекс заходів. На жаль, Верховна Рада України у даному випадку самостійно вирішити це питання не зможе»,- резюмував Голова Верховної Ради.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку