54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ЗУСТРІЧ З ПАТРІОТАМИ У МИКОЛАЇВСЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ХУДОЖНЬОМУ РОСІЙСЬКОМУ ДРАМАТИЧНОМУ ТЕАТРІ

23.01.2020

22 січня ввечері у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся урочистий захід, присвячений Дню Соборності України. Його організатором виступила громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО». Хоча, насправді зустріч нагадувала спілкування друзів, людей, об’єднаних спільною метою, спільними поривами і болем, мріями і сподіваннями. Власне, так це і було. У глядацькій залі перебували патріоти, яким небайдужа доля України, її щасливе і мирне майбуття: військовослужбовці, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, рідні і близькі тих, чиї імена вже навіки вписано у літописи країни і викарбовано у пам’яті людській – Героїв - захисників територіальної цілісності і незалежності держави, і звичайно, волонтери.

         В урочистостях взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Вона вручила ряд відзнак та нагород. Відзнаку Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» 2 ступеню отримали:

-         Володимир Михайлович Закалюжний, перший заступник голови ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО».

-         Олександр Вікторович Лененко, волонтер

-         Олександра Олександрівна Нерез, керівник апарату ГО«Асоціація учасників та інвалідів АТО»

-         Олександр Вікторович Обуховський, голова громадського формування «Миколаївська варта»

-       

-         Артем Свистун, директор-художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру нагороджений відзнакою «Хрест Святого Миколая». Цю ж відзнаку Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» Вікторія Вікторівна вручила Марині Григорівні Рябоволик, волонтерці.

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку