54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

03.04.2018

В засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Іван Кухта та заступник голови обласної ради Андрій Кротов.

         До порядку денного було включено сім профільних питань: Про звернення голови Снігурівської райдержадміністрації про перегляд орнедної плати за землі державної власності сільгосппризначення, готовності меліоративних систем, поливної техніки та дощувальних машин до поливного сезону, стан розвитку зрошуваного землеробства, використання полезахисних лісових насаджень тощо.

         Торкнулися депутати і проблематики підготовки кадрів для аграрної галузі. Зокрема, Миколаївський національний аграрний університет звернувся до обласної ради з проханням підтримки їх рекомендацій щодо внесення зміни до Програми економічного та соціального розвитку Миколаївської області в частині формування регіонального замовлення.

         Політика міністерства освіти і науки України сьогодні спрямована на суттєве зниження державного замовлення у вищих навчальних закладах. Скорочення відбувається, переконаний перший проректор Миколаївського Національного Аграрного Універистету Дмитро Бабенко, за рахунок якраз ВИШів сільськогосподарського спрямування. І пояснив представникам депутатського корпусу власну думку.

         " Для аграрних вищих навчальних закладів фактично протягом останніх десяти років державне замовлення скоротилося на половину. Наші пропозиції наступні. Ми не є оригінальними. Аналіз ситуації показує, що скажімо у Вінницькій, Херсонській, Запорізькій областях вийшли з пропозиціями формування регіонального замовлення. Відбувається окремий конкурс. Молодь зараховується на навчання за підсумками цього конкурсу. Додатково підписується договір, який зобов’язує ту чи іншу людину, по закінченніуніверситету, протягом трьох років відпрацювати на підприємстві, яке її направило",- зазначив Дмитро Бабенко.

         Голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Юрій Кормишкін та його колеги висловились на підтримку даного напрямку.

         " Я вважаю, що та система балів, яка функціонує в системі оцінювання знань учнів, не завжди дозволяє вступати юнакам та дівчатам до вищих навчальних закладів. Як показує практика більшість молодих людей мріють виїхати за кордон. Через п’ять, десять років вони вже не повернуться сюди. Я пропоную рекомендувати адміністрації внести зміни до відповідної програми соціального та економічного розвитку Миколаївської області з подальшим пошуком фінансового ресурсу для формування регіонального замовлення",- підкреслив Юрій Кормишкін.

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-04-19
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрація у межах реалізації розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку