54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗУСТРІЛАСЬ З ДЕПУТАТАМИ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ОТГ

20.01.2020

Тетяна Мілінг, Таїсія Баклицька та Олег Пилипенко звернулись до Вікторії Москаленко стосовно питання приєднання до Шевченківської ОТГ трьох сільських рад (Любомирівської, Новокиївської та Центральної сільські ради), до складу яких входять 8 сіл.

Проблема полягає в тому, що за перспективним планом 2015 року до Шевченківської мала увійти Миколаївська сільська рада.
За словами депутатів, Шевченківська ОТГ не матиме економічного потенціалу приєднати до себе 3 вищеперелічені сільські ради, адже жодна з них не має бюджетоутворюючих підприємств на своїй території. Відповідно, не зважаючи на прохання, Шевченківська ОТГ не отримала розрахунок Індексу економічної спроможності за умови приєднання Любомирівської, Новокиївської та Центральної сільських рад.

Депутати висловлюють побоювання, що Шевченківська ОТГ матиме великі економічні проблеми.

За умови приєднання до Шевченківської ОТГ Миколаївської сільської ради, на території якого знаходиться бюджетоутворююче підприємство – ТОВ «Сандора», територіальна громада залишиться економічно спроможною.
Депутати Тетяна Мілінг, Таїсія Баклицька та Олег Пилипенко вважають, що необхідно повернутись до перспективного плану формування ОТГ 2015 року. Приєднувати сьогодні до вже сформованої територіальної громади можливо або 4 сільські ради - Любомирівську, Новокиївську та Центральну та Миколаївську або ж жодну з них.

Голова Миколаївської обласної ради розділяє позицію депутатів Шевченківської ОТГ. Вона переконана, що формувати громади необхідно лише за умови роботи спеціалістів та якісних прорахунків економічної спроможності територіальних громад спеціалістами.

«Я особисто виступаю за укрупнення громад. Сьогодні кадровий потенціал не такий великий. Немає змоги на кожну ОТГ знаходити спеціалістів в галузі науки чи медицини Стосовно цієї проблеми я звертатимусь з листом до Міністерства розвитку громад та територій аби дослухались і врахували побажання депутатів. тільки таким чином можна сформувати сильну громаду».

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку